[Çözüldü] Programların kullanımıyla ilgili bilgi

Başlatan EsatYuce, 19 Mart 2008 - 22:14:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

EsatYuce

Benim burada gördüğüm yardımlaşmadaki samimiyetten dolayı, 'benim de ufak bir katkım olabilir mi?' diye düşündüm. Bu yüzden elimden  geldiğince bazı programların nasıl kullanılacağı hakkında kılavuz türü çalışmalar yapmak istiyorum. Böyle tür yazılar yazılabilir mi? Eğer böyle bir şey söz konusu olursa  bunları Yazılım kategorisi altındaki  Yazılım Sunumları bölümlerinde yazılabilir.

heartsmagic

Elbette olur. Zaten o kategorinin amacıda bu. Kullanıcılar tecrübelerini aktarsın, paylaşım yapsınlar istiyoruz biz de.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Sypro

program sunumu/anlatımı yaparken topic başlığına [nasıl] şeklinde bir ifade eklerseniz (how to gibi) bunun bir sunum olduğu daha rahat anlaşılır diye düşünüyorum.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

Ongan

Çok güzel bir fikir, destekliyorum. Özellikle anlık iletişim yazılımlarını tanıtırsanız çok makbule geçer.