Gönderen Konu: Ubuntu beyin cimnastiği :)  (Okunma sayısı 1703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
Ubuntu kullanıcılarının fikirlerini çok daha hızlı biçimde geliştiricilere iletmesi için açılan bu beyin fırtınası mekanı, Ubuntu'nun gelişim sürecinide olumlu yönde etkilemesi planlanlanıyor.

Kişiler fikirlerini açık ve net bir şekilde belirtebiliyor. Yeni farkettiğim bu sitede sizler de Ubuntumuzun gelişmesi için yardımcı olabilirsiniz.


« Yanıtla #1 : »
Siteyi inceledim. Konulara oy verilmesi ayrı bir güzellik katmış. Teşekkürler @komikimben

« Yanıtla #2 : »
:) 8.04 çıkmadan baya bi önce ortaya çıkan ve ilk hedefleri 8.04'te neler olsun istersiniz gibi bir panel olan oluşum. Bu aralar eski şeyleri yeni gibi okuyup duruyorum forumda:)
Yine de iyi olmuş paylaşılması.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

« Yanıtla #3 : »
Ben sitenin çok eskiden olduğunu biliyorum. Daha önceden koyucaktım ama es geçmişim. Dün öyle bilgisayarımı kurcalarken bir dosya içersinde gördüm sitenin adını. İnceledim ve hala daha paylaşmanın mantıklı olacağını gördüm. O yüzden yani sypro kardeş :P