Ubuntu Çevirileri İçin IRC Toplantısı

Başlatan ubuntuki lilith, 28 Temmuz 2010 - 15:47:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ubuntuki lilith

Ubuntu çevirilerinde önümüzdeki aylarda izleyeceğimiz yolu tayin etmek üzere Ubuntu çeviri tayfası, çaylak takım ve bu konu altında "Ben de çevirilere desteğe varım" diyecek arkadaşlarımızla ortak bir toplantı yapmayı planlıyoruz. Toplantı uzlaşacağımız bir tarihte burada http://www.ubuntu-tr.net/blog/2010/07/28/ceviri-calismalari-icin-irc-kanalimiz-acildi/ duyurusu yapılan IRC kanalında yapılacaktır.

Bu başlıkta öncelikle bu toplantının yapılacağı gün ve saati belirlemek istiyoruz. Tabii tayfa dışından destek vermeyi isteyen gönüllüler için daha önceden launchpad deneyimi olan arkadaşlarımızı özellikle bekliyoruz. Maverick çevirilerinde ilk 5'te hatta ilk 3'te tutunabilmek için hem desteklerinizi hem de önerilerinizi bu başlıkta bizlerle paylaşabilirsiniz.

Toplantı tarihi için ben herkese uyabilirim.

Alquimista

Ben de katılırım büyük bir aksilik çıkmazsa eğer, her saat uygundur bana da.
If you should go skating on the thin ice of modern life, dragging behind you the silent reproach of a million tear-stained eyes, don't be surprised when a c rack in the ice appears under your feet. You slip out of your depth and out of your mind with your fear flowing out behind you as you claw the thin ice.

enes

Ben de katılabilirim. Gün ve saat problemim yok.
Özgür kalabildiğimiz sürece...

ScaryMan

Katılmaya çalışırım ama garanti veremem, iş durumuma bağlı. Haftasonu akşamüstü daha bi mümkün duruyor şimdilik.

Yiğit Ateş

Cumartesi ya da Pazar akşamı olabilir o zaman.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Temmuz 2010 - 00:39:34

Toplantı kanalı, ana kanal yerine #ubuntu-tr-ceviri olarak değiştirilmiştir. Kanal şifrelidir, tayfa dışından katılmak isteyenler benimle irtibata geçebilir.

ubuntuki lilith

Çaylak takım ve diğer tayfa üyelerimiz lütfen en kısa zamanda uygun tarihlerini buraya geçsinler. Şimdilik cumartesi ya da pazar akşamı herkese uygun gibi görünüyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 31 Temmuz 2010 - 00:42:44

Toplantı bu pazar saat: 20:00 olarak belirlenmiştir. Lütfen uygun olamayacaklar önceden haber versin.

ubuntuki lilith

Toplantımız başarılı bir şekilde sonlandırılmıştır. Güzel gelişmeler bizleri bekliyor diyebiliriz. :)