ilginç bir donma sorunu

Başlatan kutsal, 26 Temmuz 2010 - 01:05:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kutsal

Merhabalar. Benim sorunum bir dosya veya herhangi bir program açık iken ikinci bir aktivite yapamamam. Yani biri açıkken diğerini açarsam donuyolar ama kitlenmiyolar mesela paneldeki uygulamalara tıklanmıyor yada açık olan pencereyi kapatamıyorum ancak alt-F4 ile kapatabiliyorum. Diğerine geçiş alt-Tab ile yapabiliyorum. Bu daha yeni oldu. Son kernelle alakası olabilirmi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

bytan

Bir önceki çekirdek ile sistemi açtığında sorun devam etmiyorsa durum ortaya çıkar.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

kutsal

Gerçekten ilginç bir donma çünkü ne zaman olacağı belli olmuyor. Bazen donuyor bazen donmuyor. Oturumu kapatıp açınca düzeliyor. Sanki gnome da sorun var gibi.

heartsmagic

Compiz kullanıyor musun? Son zamanlarda Compiz için farklı bir özelleştirme yaptın mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kutsal

Compiz kullanıyorum. Özelleştirme derken ayarları kastediyorsanız evet daha öncedende yapmışolduğum ayarları kullanıyorum. Birde nautilus için bir eklenti yüklemiştim.

heartsmagic

Compiz'i kapatıp denedin mi?
Sorun şu an devam ediyor mu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.