skype goruntu alamıyorum

Başlatan crony35, 26 Temmuz 2010 - 01:01:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

crony35

skype kullanırken goruntum karsıya gıdıyor ancak karsıdan goruntu alamıyorum.seslı konusma cok ıyı ancak goruntu almada sıkıntı var.
bir hafta öncesine kadar sorun yoktu bu arada:(

sem

Terminalden skype yazıp çalıştırırsanız, görüntüyü neden alamadığınız  hakkında bir hata ile dönecektir... Onu buraya geçerseniz bilgisi olan arkadaşlar varsa daha rahat yardımcı olabilirler... Umarım çözersiniz sorununuzu iyi geceler...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

crony35

direk programı acıyor.baska bir şey olmadı

Sherlock Holmes

Alıntı yapılan: crony35 - 26 Temmuz 2010 - 01:01:46
bir hafta öncesine kadar sorun yoktu bu arada:(

Şöyle denermisiniz.?
rm -rf /home/kullanıcı_ismi/.skype
yada
rm -rf /home/kullanıcı_ismi/.Skype
kodlardan biri işlevini gerçekleştirir ise,
Skype ayarlarınız(hali ile kayıtlı kullanıcı bilgileri) silinip, tekrar oluşturulacaktır.

sem

Alıntı yapılan: crony35 - 26 Temmuz 2010 - 01:07:30
direk programı acıyor.baska bir şey olmadı

Direk programı açacaktır zaten... Fakat görüntü alımı sırasında bir hata oluşursa onu da verecektir... Yine hata almıyorsanız emin değilim ama karşı taraftan olabilir mi sorun? Oradan çıkan hataları da yakalamaya çalışabilirsiniz (karşı taraftan)...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

crony35

teşekkürler karsıda onlıne bırını yakalar yakalamaz foruma olanları yazıcam