10.04 LTS ile NVIDIA GeForce Go 7400

Başlatan Audioslave, 22 Temmuz 2010 - 13:05:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Audioslave

Pavillion DV8286EA laptop'uma Ubuntu 10.04 LTS yükledim ancak NVIDIA GeForce Go 7400'ün sürücülerini nasıl yükleyeceğim? biraz yeni olduğum için Ubuntu arenasında forumda bulduğum çözümlerde fayda etmedi. Son çare artık soruyorum :)

sem

Aynı ekran kartı var bende de, ve dv pavilion 6000 serisi kullanıyorum... Kendisi NVidia için panelin sağ üst köşesinde uyarı veriyor... Bir kaç sürücü gösterip birisini öneriyor... Şu zamana kadar hep bu şekilde kurdum daima önerileni (recommended yazıyor yanında) kurdum... Uyarı vermiyorsa siz sistem -> yönetim -> donanım sürücüleri bölümüne geldiğinizde kendiliğinden yine tanıyıp az önce bahsettiğim (bir kaç sürücü gösterip birisini önerdiği pencere) bölüme gelerek tercihi size bırakacaktır... Önerileni seçerseniz bir sıkıntı yaşamazsınız... En azından ben daha hiç  yaşamadım... (Dediğim gibi ekran kartımız aynı)... Hoş geldiniz bu arada... Umarım çözersiniz sorununuzu... Görüşmek üzere...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

Audioslave

merhaba, denediğim çözümler sırasında olmuş olması büyük ihtimal ki, donanım sürücüleri bölümünde hiç sürücü yok  ::) onları nasıl geri yükleyebilirim acaba?

cemale

bahsettiğin yerden,donanım sürücüleri bölümünden.iki sürücü var,önerileni yükle-etkinleştiri tıkla..
hoşgeldin..
Gerçekçi Ol İmkansızı İste !