Firefox sorunum

Başlatan YILDIZAVCISI, 21 Temmuz 2010 - 14:09:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YILDIZAVCISI

Selam ben ubuntu 10.4 kulanıyorum ubuntuyu kurdugumda frefox sorunsuz çalışırdı son 1 haftadır yeni sekme açmak istedigimde ekran kısa bir süre siyah beyaz oluyor  bütün hareketler duruyo kasılma gibi oluyor sonra yüklemeye başlıyor.Birde youtube giriyorum frefox ile videoları play yaptıgımda bir eklenti yüklemek istiyor  bileşenler bulunmadı hatası alıyorum hata text/html.Bu sorunları nasıl çözerim.Teşekkürler

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 21 Temmuz 2010 - 15:15:17

Yokmu bu sorunuma çare bulan.Olmassa ubuntuyu yenidenmi kurmalıyım acil.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 21 Temmuz 2010 - 16:30:00

Anlaşıldı bu konuyu yanıtlam a bilgisi olan yok ben sorunlarıma cevap albilecek muhatap bulamyacaksam ubuntudan vazgeçtim.Cevap yazma zahmetindede bulunmayınız.

wolwex

Alıntı YapYokmu bu sorunuma çare bulan.Olmassa ubuntuyu yenidenmi kurmalıyım acil.
çok fazla bilgim yok ama bence firefox u kaldırıp synapticsten yeniden kurmayı dene forumu incelersen gerekli bilgileri bulabilirsin :)

Tuxie

İkinci sorununuzu flash player ile çözebilirsiniz eklentiyi kurun youtube çalışır.ama ilk problem için bişey diyemiycem belkide bellek yetmiyordur zira browserlar işlemciyi yoruyorlar.isterseniz firefox kaldırın synaptic ten ama tamamen kaldırın ki ayarlarıda kalksın.yada ne bileyim başka bir tarayıcı kurabilirsiniz mesela.

ubuntuki lilith

Her saat onlarce ileti gönderiliyor, üstelik her an her soruna cevap verebilecek birisi forumda olmayabilir.
Öncelikle Youtube videoları için yüklenmesini istediği eklenti nedir?
Ayrıca şuradaki http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/board,205.0.html başlıklara bir göz atmanızda fayda var.

eribol

Alıntı yapılan: YILDIZAVCISI - 21 Temmuz 2010 - 14:09:35

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 21 Temmuz 2010 - 15:15:17

Yokmu bu sorunuma çare bulan.Olmassa ubuntuyu yenidenmi kurmalıyım acil.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 21 Temmuz 2010 - 16:30:00

Anlaşıldı bu konuyu yanıtlam a bilgisi olan yok ben sorunlarıma cevap albilecek muhatap bulamyacaksam ubuntudan vazgeçtim.Cevap yazma zahmetindede bulunmayınız.
Sorununu doğru düzgün yazmayana açık söyleyeyim cevap yazmıyorum ben. Sorununu zahmet edip düzgün yazmayana(başlık bile düzgün yazılmaz mı?)ben niye zahmet edip cevap vereyim?

heartsmagic

... kaldı ki, 14:09'da soru sorulmuş, 15:15'te hatırlatma yapılmış, acil denmiş, 16:30'da tepki verilmiş. Neredeyse birer saat arayla.
Burası paralı Ubuntu destek forumu mu? Senin Ubuntu kullanmandan veya kullanmamandan ötürü buradaki herhangi bir bireyin kârı, zararı oluyor mu?

Kusura bakılmasın ancak şu tepki az bile. Dünyanın hangi yerinde böyle bir zihniyet var?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ebubekirs

Yavuz Selim'in, İran Şah'ının kendisine gönderdiği içi pislik dolu sandığa karşılık, içinde birinci sınıf bal, kaymak ve lokum bulunan hediye sandığını göndermesine tepki gösterenlere söylediği söz: Herkes kendi yediğinden ikram eder
Dünyaya gelen de benim, dünyadan giden de benim