[Çözüldü] F olarak kullandığım Q klavyede AltGr tuşu çalışmıyor

Başlatan kaosfeyk, 18 Temmuz 2010 - 01:55:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaosfeyk

arkadaşlar alt gr tuşu çalışmıyor forumda bunun hakkında bir konu gördüm ancak işime yaramadı.. selametle yardımlar için teşekkürler.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Temmuz 2010 - 02:11:29

bu arada f klavye kullanıyorum arkadaşlar yani Q ama ben f olarak kullanıyorum ...
bir işi yapan bir insan varsa ve o iş doğaya aykırı değilse o işi sende yapabilirsin.

heartsmagic

Sistem-Tercihler-Klavye
Sol alttan Seçenekler'e gel. Açılan pencereden "Key to choose 3rd level" bölümünü aç. Burada "Right Alt key never chooses 3rd level"ın işaretli olmadığına, eğer işaretli değilse de Sağ Alt'ın seçili olduğuna emin ol. Bizde bu aslında seçili değil. Sende sorun olduğu için deneyelim istiyorum. Eğer hemen etkin olmazsa bir de oturumu kapatıp tekrar girerek denersin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kaosfeyk

bende "keys to change layout bölümündeki" her iki alt tuşu ile birlikte ve "Key to choose 3rd level"  bölümündeki sağ alt işaretli. teşekkürler..
bir işi yapan bir insan varsa ve o iş doğaya aykırı değilse o işi sende yapabilirsin.

heartsmagic

Bu şekilde sorun var yani? O zaman bir de işaretleri kaldırıp denedin mi?

kaosfeyk

hocam çok teşekkürler her ikiside işaretli olmadığında bir sorun olmuyor çözülmüştür...

heartsmagic

Rica ederiz. Çözülen konularına ilk iletini değiştirerek etiket vurabilirsin. Konuyu kapatalım.