chromium boyut

Başlatan carcass, 24 Haziran 2010 - 14:35:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carcass

meraba arkadaşlar
hiç dikkatinizi çekti mi bilmem ama benim baya bi dikkatimi çekiyor bu sorun. neden mozillada ve opera da web sitelerin boyutları küçükken chromium da büyüyor? bu aynı sorun windows ortamındayken de öyle. chrome çok büyük gösteriyor... acaba neden?

vasily

evet bu sorundan bende muzdaribim. Çok güzel bi arkaplan görüntüsü var websitem için. Mozilla ve explorerda bütün sayfaya oturuyor fakat chromiumda sayfaya tam oturmuyor. Benim sitemde alt tarafta boşluk kalıyor tabi bu boşluk ta css e göre değişiyor. Sanırım css ile alakalı bir sorun

ytgn

@carcass, büyüklükten kastınız nedir? Ekran görüntüsü koyabilir misiniz?
Gelecek için ubuntu ile yeni bir adım..

cyberjack

ben de arkaplan büyüyor yazıların font büyüklüğü küçülüyor
Google Araba Motoru

barış

Chromium'da üst ve alt kenarlık olmadığı için ölçekleme yapıyor. Bundan kaynaklanan bir bug olmasın?

cyberjack

Alıntı yapılan: barışubuntu - 10 Temmuz 2010 - 17:06:29
Chromium'da üst ve alt kenarlık olmadığı için ölçekleme yapıyor. Bundan kaynaklanan bir bug olmasın?

bendeki sanırım bundna dolayı aşağıdaki linktekileri yapıp fontları yükleyince sanırım kenarlıklarıdan dolayı olan ölçekleme problemi dışında sorun kalmadı.

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,19354.0.html

Teşekkürler
Google Araba Motoru

carcass

yani, herşey büyük görünüyor sankiğ. örneğin facede doğum günü bildirim yeri firefoxta 1 satır iken chromiumda 2 satır...