Anket: En Güzel Masaüstü Yarışması (Temmuz 2010)

Başlatan sema, 08 Temmuz 2010 - 23:41:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

En Güzel Masaüstü Yarışması (Temmuz 2010)

empax
3 (7.3%)
risperdal
1 (2.4%)
maxsimus07
0 (0%)
özgürubuntu
6 (14.6%)
nomercy
5 (12.2%)
deeperhkn
0 (0%)
bsod1
0 (0%)
sersang
1 (2.4%)
ğnome
5 (12.2%)
stratovarius
2 (4.9%)
andirinli
2 (4.9%)
raskolnikov
11 (26.8%)
aybars
1 (2.4%)
ufuk_k
0 (0%)
XRumer
4 (9.8%)

Toplam Oy Verenler: 41

Oylama kapandı: 12 Temmuz 2010 - 23:41:40

sema

Her zamanki gibi, iyi olan kazansın. Anket sonuçları, anket bitiminde görelebilir.
Şimdiden tebrik ediyorum ve başarılar.

empax
risperdal
maxsimus07
özgürubuntu
nomercy
deeperhkn
bsod1
sersang
ğnome
stratovarius
andirinli
raskolnikov
aybars
ufuk_k
XRumer
susema

Yiğit Ateş

@özgürubuntu'ya verdim. Bu konuda idolum diyebilirim :)

sem

Aynı şekilde ğnome diyorum... Neler yapıyorlar öyle anlamıyorum... Favorim doğrudan ğnome...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

empax

Windowsçular aralarında böyle yarışmalar yapabiliyo mu ? :))
"En güzel duvar kağıdı yarışması" :P

Neyse... Herkese başarılar.
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

sema

Birkaç tanesini çok beğendim, (hepsi güzel tabii ki de). @stratovarius'a verdim..
susema

ufuk_k

@raskolnikov'a verdim gitti, simge seti ve duvar kağıdını beğendim.
"Waiting for an ideal, a low deal, a no deal.
Play your stereotype,  oh yeah..."

Sherlock Holmes

Oyum XRumer'a, hafif ve uyumlu.
Ayrıca onun hatırlatma sayesinde oy kullanabiliyoruz.  ;D

Alquimista

raskolnikov diyorum, hakkaten tebrik ettim çok şık. ama ğnome'dan o masaüstünün nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum. XRumer'a da torpil olmasın diye oy vermedim zaten sağ olsun masaüstleri konusunda paslaşır durumdayız =) 3 oy hakkım olsa dedim içimden oy verirken.

Bu oylamayı bir kişinin birden çok kişiye oy verebileceği biçimde açabilir misiniz acaba önümüzdeki sefer? :D
If you should go skating on the thin ice of modern life, dragging behind you the silent reproach of a million tear-stained eyes, don't be surprised when a c rack in the ice appears under your feet. You slip out of your depth and out of your mind with your fear flowing out behind you as you claw the thin ice.

sem

Alıntı yapılan: ğnome - 09 Temmuz 2010 - 04:42:35
Ayrıca onun hatırlatma sayesinde oy kullanabiliyoruz.  ;D
Nasıl yani?

Ek: Ne kadar etiksiniz, kendinize oy vermemişsiniz... =)
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

Sherlock Holmes

Alıntı yapılan: sem0900 - 09 Temmuz 2010 - 06:21:55
Nasıl yani?
Evet, sanki ben değilde başkası yazmış gibi.   :D
Izahatımı şöyle belirteyim ,
Ayrıca şu anda hatırlatması üzere oy kullanabiliyoruz, diğer türlü ilerideki bir zamanda bu nasibe erişmiş olacaktık'ki, sabırsız forum arkadaşlarda olumsuz etki oluşturabiliridi.
:)

mustafa.tr

Raskolnikov'unkini görene kadar bu seferkiler çok iyi nasıl karar vereceğim diyordum ki onunkini görünce hemen kararımı verdim :) ama iki tane seçebilseydim ğnome'a verirdim ikinci oyumu. Bu arada o panelleri nasıl yapıyorsunuz. Özel bir panel yazılımı mı var.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 09 Temmuz 2010 - 13:52:10

AWN olduğunu öğrendim araştırmalarım sonucunda. Daha önce de kullanmıştım diye hatırlıyorum da unutmuşum tamamen.

sem

Alıntı yapılan: mustafa.tr - 09 Temmuz 2010 - 06:45:56
AWN olduğunu öğrendim araştırmalarım sonucunda. Daha önce de kullanmıştım diye hatırlıyorum da unutmuşum tamamen.

Burada arkadaşların kulladıkları yazılımları bulabilirsiniz, inceleyin isterseniz...
Burası dünya?

alquirel

Alıntı yapılan: empax - 09 Temmuz 2010 - 01:52:28
Windowsçular aralarında böyle yarışmalar yapabiliyo mu ? :))
"En güzel duvar kağıdı yarışması" :P

Neyse... Herkese başarılar.

windows için tema çırpınışında olan bi arkadaşıma zar zor pardus yüklettim, şimdi gitti yine windows kurdu. tema için kırk takla atıyor ama alışkanlık işte :)

internette arama yapıyorum da windowsçuların tema diye yükledikleri tek şey, orijinal temanın üstünde renk değişiklikleri, daha iyilerini yükleyebilmek için windowsu bi kaç kere bozmak gerekiyor, daha önceden başıma gelmişti :)

bu arada @nomercy, simge seti çok hoşuma gitti ;)

aybars

raskolnikov

Oyum @nomercy'e gitti :). @mustafa.tr conky awn'nin altında duruyor. yani ikisi tümleşik değil
"Sevginin gücü, güce olan sevgiyi yendiğinde, dünya barışı tanıyacak..."
-Sri Chinmoy Ghose-

sema

nomecy, nomercy duy sesimizi; bu gelen Linux'un ayak sesleri :P

Alıntı yapılan: AlmaMorena - 09 Temmuz 2010 - 05:56:23
Bu oylamayı bir kişinin birden çok kişiye oy verebileceği biçimde açabilir misiniz acaba önümüzdeki sefer? :D

Güzel fikir esasında :D
susema

Yiğit Ateş

Benim de bir önerim olacak naçizane, @ğnome kızacak ama :P Bir kere bu yarışmayı kazanan kullanıcıların bir daha katılmaması taraftarıyım. Şahsen yeni yüzler görmek istiyorum her ayrı sayıda :)

aybars

sema

Allah söyletiyor @Yiğit seni :P

Katılamaması söz konusu olamaz sanıyorum, sonuçta özgür takılıyoruz burada :P Ama dergide tekrar tekrar aynı kişilerin masaüstlerini görmekten ziyade farklı kullanıcıların masaüstleri daha hoş olur düşüncesindeyim, ben de. Tekrar tekrar kazananlar dergiye onur konuğu olarak yazı ya da editör yazılarımızı yazsınlar :P Ya da biz ona teşekkürlerimizi sunup ikinci olanı yayımlayalım. Ya da biz kendi aramızda bir karar verelim bu konuya. Sonra size söyleriz :P Bakalım..
susema

hitokiri

bence krriter belirlensin
*kullanılabilirlik
*görünürlük
*hafiflik
gibi hepsini yansıtan en güzel masaüstü olsun tek bi resimden haraketle hep aynı kişinin kazanması normal :))
Adam zevk sahibi :) ;)

sema

Sen de haklısın :P Tamam bunları dergi tayfası ile konuşalım, güzel öneriler.
susema

UnSWD

@nomercy icon paketini nerden bulabiliriz ve nasıl kurabiliriz?
internet explorer'ın iyi olduğu tek şey  firefox'u indirmektir.

XRumer

Bu defa ankete fazla yorum gelmedi, umarım verilen oy sayısı da az olmaz.

Sedo79

hobaaaaaaaaaaaa night train

nomercy