SUDO Grafik Tasarımcılarını Arıyor!

Başlatan Alquimista, 24 Haziran 2010 - 00:50:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sektorgrafik

İlgilendiğiniz İçin Teşekkürler Arkadaşlar

waroi

Eğer hala bu tarz bir ihtiyaç varsa, büyük bir sevinçle ve bağlılıkla gönüllü olabilirim. :)

waroi

querme Özelden yazmışsın ama cevap veremiyorum yanıtla bölümü bende açılmıyor :( PS biliyorum Gimp ve Scribus'da orta derecede Inkscape de çok az diyebilirim...

querme

scribus bilmen ve bu bilgini geliştirmen bize fayda sağlar. eğer scribus bilgilerimi geliştirebilirim diyorsan bize katılmanızı memnuniyetle karşılarız

waroi

Tabi ki geliştirmek çok isterim zaten... Eğer size faydam olabilecekse çok sevinirim hemde benim için de tecrübe olur :)

ayisrokah

PS de olan yeteneklerini görmek isterim yapmış olduğun bir kaç çalışma varmı "Bunlar Benim Profesyonel Çalışmalarım" diyebileceklerinden

waroi

Dergi tasarımı gibi bir çalışma istiyorsanız o tarzs bir çalışmam yok malesef ama öğrenmek istiorum sizin için uygunsa tabiki...

ayisrokah

Yok hayır herhangi bir ikitane çalışma sadece konusu amacı olmasına gerek yok. Yaptığın çalışmalardan hoşuna giden bir iki tane sadece

querme

teşekkür ederim başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır

MehmetNuri

Alıntı yapılan: waroi - 12 Ocak 2013 - 21:28:05
Dergi tasarımı gibi bir çalışma istiyorsanız o tarzs bir çalışmam yok malesef ama öğrenmek istiorum sizin için uygunsa * tabi ki...

Ben yardımcı olurum sana. :)

waroi

Alıntı yapılan: DarkRoad - 10 Mart 2013 - 00:33:11
Alıntı yapılan: waroi - 12 Ocak 2013 - 21:28:05
Dergi tasarımı gibi bir çalışma istiyorsanız o tarzs bir çalışmam yok malesef ama öğrenmek istiorum sizin için uygunsa * tabi ki...

Ben yardımcı olurum sana. :)
Tamam ;)

metrekup

Dergi ekibinde olmadığımız halde yazı oluşturup görevlilerden birine gönderebilir miyiz?

plazma