delphi eğitimi için

Başlatan daphne, 23 Haziran 2010 - 16:31:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

daphne

merhaba arkadaşlar delphi programlama dili öğrenmek isteyen arkadaşlar varmı varsa burda eğitim başlatabiliriz. şimdiden ilginizden dolayı teşekürler.

garafatma

İçinizden gelerek mi yoksa ücretli mi bahsettiğiniz eğitim? Eğer değilse başlaybilirsiniz bile, öğrenmek isteyen çıkacaktır mutlaka
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

daphne

merhaba lar eğitim tabiki ücretsiz olacak forum üzerinden yapılacak ve konu konu başlık açılacak .bir sürü kaynaktan faydalanılacak ve bir sürü örnek gösterilecektir. bu hafta itibariyle buraya konuları ve örnekleri atmaya başlıyacam görüşmek üzere.

ludwig9292

merhaba;
ne zaman başlayacaksınız eğitime?
ben delphi öğrenmek istiyorum.
24 temmuzda MEB'in bilg. programcılığı sınavına gireceğim. Ne kadar çok şey öğrenebilirsem kendim için o kadar faydalı olacak..

sem

Konu Dışı:

Windows 12 Soru
Windows Gezgini 8 Soru
Word 8 Soru
Excel 18 Soru

Programcılık ile bunların nereden bir alakası var anlamadım...

//MEB programcılık sınavı kapsamından baktım yukardaki konuları... Alakasız gördüğüm kısmını paylaştım...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

ludwig9292

biraz geç olacak ama cevap yazmakta fayda var genede ben programcılık sınavına girdim 84 ile de sertifikamı aldım.
office soruları var doğru ama çok basit günlük hayatta zaten kullandığımız şeyler. birde 2 dil seçiyorsunuz ve onlarla ilgili soru çözüyorsunuz. delphiyi seçtim zorlamadıda çok basic şeyler çıktı. korktuğum gibi olmadı..