Gönderen Konu: Gömülü Sistemler İçin Linux Dağıtımı Geliştirme  (Okunma sayısı 2437 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.İndirmek için tıklayınız.Yazan: Murat Demirten
    <murat (at) debian.org>
Telif Hakkı © 2003 Murat Demirten

Yasal Uyarı
    Bu belgeyi, Free Software Foundation tarafından yayınlanmış bulunan GNU Genel Kamu Lisansının 2 ya da daha sonraki sürümünün koşullarına bağlı kalarak kopyalayabilir, dağıtabilir ve/veya değiştirebilirsiniz. Bu lisansın bir kopyasını http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html adresinde bulabilirsiniz.
    Bu belgedeki bilgilerin kullanımından doğacak sorumluluklar ve olası zararlardan belge yazarı sorumlu tutulamaz. Bu belgedeki bilgileri uygulama sorumluluğu uygulayana aittir.
    Tüm telif hakları aksi özellikle belirtilmediği sürece sahibine aittir. Belge içinde geçen herhangi bir terim bir ticarî isim yada kuruma itibar kazandırma olarak algılanmamalıdır. Bir ürün ya da markanın kullanılmış olması ona onay verildiği anlamında görülmemelidir.

Sürüm Bilgileri
Sürüm Versiyon 1.0.0 - 26 Mayıs 2003 - murat - İlk sürüm

Özet
    Bu belge gömülü sistemler için Linux kullanacak kişilere faydalı olması amacıyla hazırlanmaktadır.

    Daha derli toplu bir içerik oluşturduktan sonra sayfaya koymayı düşünüyordum, ancak yoğun iş temposu nedeniyle bir süre yazıma ara vermek zorunda kalacağım. Bu nedenle şu anki haliyle birilerine yardımcı olabilir düşüncesiyle siteye koydum. Her türlü görüş, öneri ve istekleriniz için <murat (at) debian.org> adresine yazabilirsiniz.

belgeler.org
Özgür yazılım dergisi: eniXma

« Yanıtla #1 : »
çok teşekkürler, gerçekten işime yarayacak.

« Yanıtla #2 : »
Selam arkadaşlar,
Foruma yabancıyım. Gömülü Linux'la ilgilenenler var mı acaba?
Fikir alış-verişi için ihtiyacım olacak.