Blender ve Gimp ile Hazırlanmış Mükemmel bir Çalışma

Başlatan eribol, 08 Haziran 2010 - 18:12:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eribol

Real Works Studio tarafından(neyin nesi bu bilmiyorum) ubuntu üzerinde blender ve gimp kullanılarak yapılmış mükemmel bir çalışma. Gerçekten izlerken bile keyif veriyor. http://vimeo.com/12202062

dozi

Harika bir çalışma. Açık kaynakla iyi işler çıkarılamaz diye düşünenlere izletilmesi gereken bir video olmuş.

Bloodless

Samsung R620-FS03TR Kullanıcısı

ırmak

Çok hoş. Ben bir türlü beceremedim Blender kullanmayı. 3DMax alışkanlığı çok fena:(

canosayan

Chmod bizim işimiz.

sem

Hoşmuş gerçekten... Teşekkürler eribol paylaşım için...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

Ozmo

eribol

Birşeylere takmazsam evde boş boş oturup zaman öldürmem gerekecek. Kötü mü ediyorum :D Biraz da birileri gelip takmaya başlarsa çok iyi olacak :D

ytgn

Video sayfasında;

There's another walthrough using blender
also see http://vimeo.com/12198312

yazıyor. O videoya da bir göz atın ;)
Gelecek için ubuntu ile yeni bir adım..

Ozmo

eribol

Ben yılın her döneminde 2-3 hafta blender'ı anlamaya ayırıyorum. Standartlaştı artık :) Ama geçen 2 yılda küpü çevirmekten gayrî hiçbirşey yapamamıştım. Sebebi de tıpkı gimp gibi direk örneklere dalma hevesimdenmiş. Meğer ciddi ciddi o wiki belgelerini okumak gerekiyormuş. Ee şimdi de küpten fazlası zorluyor ama en azından hareket ettirdim emeklemeye başlayan bebek gibi :)
Alıntı yapılan: ırmak - 08 Haziran 2010 - 21:30:24
Çok hoş. Ben bir türlü beceremedim Blender kullanmayı. 3DMax alışkanlığı çok fena:(
3DMax sağolsun, bir arkadaş önümüzde tekne tasarlayıp onu animasyonla birleştirince ağırıma gitti de inat ettim "bu defa renkli küp yapacam" diye.

Bloodless

hahahha sandalyeden düşeceğim şimdi eribol Hauhauhauh dadasd .asd......
Samsung R620-FS03TR Kullanıcısı

unid

Admin bilgisayarı ubuntu iken edit room'da ki bilgisayar da  Mac os vardı ilginç.
Attığın tüm zarlar kaybettirdi bana..
Hani sen benim düş-eşimdin !

Serhan

@eribol: harika mı olmuş? pardon ama mükemmel ötesi olmuş. :) tebrikler linux'a.

karizmaxi

Cesaret akıldan gelirse cesarettir,
Bilgisizlikten gelirse cehalettir...

hüseyincicek

biz bu programları kullanmayı bılmıyoruz harika ya :o

betseg

arpia

Teşekkürler paylaşım için @eribol, @ytgn'de iyi yakalamışsın arada :)