Jamendo dinlediğimiz müziği nereye atıyor bu rhythmbox

Başlatan Ozmo, 03 Haziran 2010 - 01:27:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozmo

umutubuntu

Benim bildiğim bir yere atmıyor, eşzamanlı dinliyorsun ve bitiyor.
Beğendiğin parçayı indirmek için üstte bu albümü BitTorent kullanarak indir diye bir seçenek mevcut.

ironic

Ben de aynı düşünüyorum.  Zaten ücretli müzikte satılıyor. Jamendo için ayrım yapılmaz hem kaldı ki onda da bağış yapma mevcut.  :)

ırmak

Alıntı yapılan: Ozmo - 03 Haziran 2010 - 01:27:30
evet nereye atıyor bu rhythmbox

İndir demezseniz hiç bir yere kaydetmiyor elbette.
Kaydetseydi duman olmuştum zaten. :)

Ozmo

Alıntı yapılan: ırmak - 03 Haziran 2010 - 22:54:16
Alıntı yapılan: Ozmo - 03 Haziran 2010 - 01:27:30
evet nereye atıyor bu rhythmbox

İndir demezseniz hiç bir yere kaydetmiyor elbette.
Kaydetseydi duman olmuştum zaten. :)

ama dinlediğin müziği masaüstüne sürükle bir klasörden kopyalıyor ama neden ???

badhero

Alıntı yapılan: Ozmo - 04 Haziran 2010 - 00:28:43
ama dinlediğin müziği masaüstüne sürükle bir klasörden kopyalıyor ama neden ???

Aslında yukarıdaki cümlede tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım. "ama neden ???" kısmını anlamadım.

Denedim ama kopyalamadı masaüstüne herhangi bir müzik dosyası. Sadece "redirect" adında açılamayan bir dosya geldi.

Ekleme: Dosya kopyalanıyor işlemindeki kopyalama hızı ile conky'de görünen download hızı aynıydı. :)

Ozmo

cenin

Evet buraya bakınca bende denedim zira yarım saatten fazla oldu deluge listesine eklediğim torrentler inmeye başlamadı ancak masaüstüne sürüklenen redirect dosyasını sound converter ile istediğiniz formata dönüştürebiliyorsunuz hatta ayarlarından dosya adı için album-title seçerseniz dosya ismiylede uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz, otomatik olarak jamendo listesindeki ismi dosya adına atıyor, bu çok güzelmiş yahu :)

ironic

Sitesinden .mp3 olarak indirebilirsin. Programlarda OGG olarak torrent üzerinden indirme yapılıyor..