KDE için komple simge temaları

Başlatan nomercy, 12 Mayıs 2010 - 17:45:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nomercy

internette bakındım ama güzel komple bir simge teması bulamadım bildiğiniz güzel simge temaları varmı acaba kde için?

stratovarius

Şayet sistemin kubuntu ise ;

Bir siteye gerek yok kendisi otomatik indiyor zaten uygulamalar/ayarlar /sistem ayarlarına gir oradan Görünümü seç orada simgeler var ona tıkla altta yeni temalar al'a tıkla kendisi beğendiğini otomatik indirir. Güle güle kullan.

umutubuntu

Alıntı yapılan: stratovarius - 12 Mayıs 2010 - 17:52:19
bir siteye gerek yok kendisi otomatik indiyor zaten uygulamalar/ayarlar sistem ayarlarına gir oradan Görünümü seç orada simgeler var ona tıkla altta yeni temalar al'a tıkla kendisi beğendiğini otomatik indirir. Güle güle kullan.
Her temayı indirdiğini söyleyemem, kimisini kendiniz  indirip kurmanız gerekebiliyor.

nomercy

sistem olarak archlinux+kde kullanıyorum bir çok simge seti denedim ama gnome de olduğu gibi tatmin etmedi hiç biri beni örnek vermek gerekirse elementary project icons gibi komple bir simge seti bulamadım güzel

umutubuntu

Elementary projesi şu anda zaten KDE ortamında kullanılmıyor, seçenekler içerisinde KDE için en zengin tema arşivi www.kde-look.org sitesinde mevcut.
Bazen www.deviantart.com sitesinde de KDE simge setleri gözüme çarpıyor, orası ayrı bir alternatif.

nomercy

aslında kullanılabiliyor fakat kde ile pek uyuştuğunu söyliyemem gnome e daha çok yakışıyor deviantart da da aradım ama gerçekten güzel birşeyler bulamadım kullandığınız güzel ikon temaları varmı acaba?

umutubuntu

Güzellik görecelidir, verdiğim sitelerden set halinde kurulum yapabilirsiniz ayrıca  toplama yapabilir ya da eğer grafik programlarına hakimiyetiniz varsa kendi simge setinizi oluşturabilirsiniz.

stratovarius

nomercy

kde-look ve deviantart ı elbetteki biliyorum fakat simge teması oluşturma hakkında pek bir bilgim yok c++ ile oluşturabilirmiyim simge tema dosyasını ikonları toparladıktan sonra?

umutubuntu