freespire baglanmio

Başlatan Matrix, 16 Haziran 2008 - 02:53:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matrix

turk kardesler mrb sizlere ben us turk

freespire kullaniom ben ama baglanmio wifi ne etcez biz daha once yoktu boyle sonra oldu bu boyle

card model intel professional wireless 3945bg

card model lpsci cikti verio gorunu - biz baglanioz ama kopuyo wifi

ben sordum ubuntu us ama go to freespire forum git dedi ben ne yapmam caliscak bu

turk kardesler ben ne etcem modem us robotics connect tur wpa home

linux freespire var olmak driver hem kurulu calismak ama baglanti 5 min sonra close olup kapanio

ben biz ne etcez help me lutfen bize yardim siz saol turk kardesler

Türkçesi :D

Alıntı YapMerhaba arkadaşlar, ben Amerika'dan bağlanan bir Türk'üm. Freespire Linux dağıtımını kullanıyorum, daha önce sorunsuz çalışan Wireless bağlantım artık çalışmıyor. Wireless kartımın modeli Intel PRO/Wireless 3945bg.

lspci çıktısında Wireless kartım görünüyor yani makine tanıyor. Bağlantı yaptıktan bir süre sonra bağlantı kopuyor. Ubuntu Amerika forumlarına durumu sordum ama FreeSpire forumlarına gitmemi söylediler, ama ben buraya geldim.

Saygıdeğer soydaşlarım, modemim US Robotics. WPA kişisel (ev) bağlantısı kurmaya çalışıyorum. Wireless kartımın Linux sürücüsü de var ve kurulu. Bağlandıktan sonra bağlantım 5 dk sonra kopuyor.

Bu konuda yardım rica ediyorum, teşekkürler.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

heartsmagic

Ayrıca neden Freespire US bize gönderdi sizi? Türk müsünüz?

Sorun Freespire ile ilgili olabilir ancak son zamanlardaki WPA meselesine denk gelmesi ilginç.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eren

IBM laptop ile yaşanan bir sorunun diğer dağıtımlar kısmında olması mı uygun IBM başlığı altında kalması mı? Matrix lütfen biraz daha düzgün bir Türkçe ile yazın, ne yazdığınızı anlayamadık. Sanırım IBM lenona kullanıyorsunuz, bahsedilen karta baktım Linux desteği var.

WPA ve WPA2 bu aralar sorunlu, daha kesin bir çözüm yok. Bizim forumu takip edin, eğer çözülürse sizde faydalanırsınız.

Soru: Freespire da Mint gibi Ubuntu depolarını mı kullanıyor?
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

heartsmagic

Mesele sadece IBM'e ait değil. Kart+dağıtım meselesi bu, o nedenle taşıdım diğer dağıtımlar bölümüne.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.