Ubuntu oyunları sitesi

Başlatan komikimben, 15 Haziran 2008 - 01:18:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

if

./dedicated_server.sh bir süre çalıştırılmalıymış, kendisi güncelleme yapıyormuş. Güncelleme yapmazsa ./savage2_update.bin O da olmazsa ./savage2_update.bin --update-runpath Bu da olmazsa cd ~/Savage2
sudo aa-genprof ./savage2.bin
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1188402

emreseckin

İlk mesajda ki *bağlantı kırılmış birde ücretli oyunların nulled versiyonunu bulabilir miyiz :)

Düzenleme: Yasa dışı içerik paylaşımı yasak.

siyahradar

Linux da oyun oynanmaz ki linux için oyun üreticileri oyun çikarmıyor.
Linux da Shockwave Player bile yok.

ercnynr

Alıntı yapılan: siyahradar - 01 Eylül 2013 - 10:40:42
Linux da oyun oynanmaz ki linux için oyun üreticileri oyun çikarmıyor.
Linux da Shockwave Player bile yok.

Sanırım fazla araştırmamışsınız. Valve Linux için oyun çıkarmaya başladı ve birçok oyunun linux sürümü mevcut. 2014'te football manager oyunununda linux sürümü çıkacak. Forumdaki konuları incelerseniz görebilirsiniz.

siyahradar

heartsmagic

"X" bir oyunun oynanamaması demek Linux'ta oyun oynanamadığı anlamına gelir mi? Bir önceki iletinde de Flash'ı örnek vermişsin, her oyun Flash tabanlı mıdır?
Evet bazı oyunlar oynanamıyor, ancak oynanabilen (hem platform olarak doğal yollarla desteklenen, hem de Wine ile) bir çok oyun mevcut.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

agg1401

Arkadaşlar biri bana sponsor olursa eski projem olan indieoyun projesini tekrar aktifleştirmem mümkündür.

agg1401

http://indiegezegeni.blogspot.com

İşletim sistemi seçmeksizin oyunlar ve programlar eklenecektir. Hatta linux'e oyun nasıl kurulur onu bile anlatacağız.

plazma

Aslında linkleri kontrol edip tek bir başlıkta toplasak süper olur bu konuyu.

ayalkin

Alıntı yapılan: BendeBulaMadİM - 21 Temmuz 2010 - 14:28:56
Arkadaslar Dünyaca ünlü online oyunlar yok sanırım lisetede? ben göremedim silkroad knight warrock  hero cabal rappelz felan yok lisetede bide fazla oynanmıyanlar var örneğin s4 league
benim bir sorum var daha linuxu kullanmaya başlayalı 1 hafta oluyo ondan dolayı pek bılgım yok sormak istedim s4 league linuxta oynanıyormu ben bu oyunun hastasıyımdır :D bi bilgi verirseniz sevinirim kapışmak isteyen olursa nickim xulanx her türlü dm atılır :D

plazma

Bu oyunla ilgili başka bir başlık vardı aratırsanız sorunuzun cevabını bulacaksınız.

ayalkin

Alıntı yapılan: plazma - 13 Ağustos 2014 - 15:17:05
Bu oyunla ilgili başka bir başlık vardı aratırsanız sorunuzun cevabını bulacaksınız.

teşekkürler kardeşim

agg1401

Linux kullanamasam bile en azından çoklu platform olan oyunları inceleyip wikinize koysam linux için kurulumunu başkası anlatırsa bu işe varım ben.

Sharpsorrow

Arkadaşlar youtube kanalımda bazı oyunları tanıtmayı hedefliyorum.Ayrıca oyunların kurulumu sıkıntı ise onları da göstereceğim,şu anlık sadece single playerler var ve sesim zor duyuluyor(son seste değil)

Ayrıca steam üzerindeki oyunları unutmayın ;=)

plazma

Alıntı yapılan: agg1401 - 06 Eylül 2014 - 08:41:51
Linux kullanamasam bile en azından çoklu platform olan oyunları inceleyip wikinize koysam linux için kurulumunu başkası anlatırsa bu işe varım ben.

Malesef o şekilde yürümüyor :) Eğer tanıtım/anlatım yapacaksanız Linux işletim sistemi üzerinde olması gerekiyor sizin dediğiniz şekilde zaten işlem 2 kere uygunlanıyor mantıklısıda değil. Zaten linux üzerinde de oyun kurulumlarıda en az win deki gibi kolay denemenizi tavsiye ederim linux tarafında da  oyunları.

agg1401

Aileden dolayı mecburen windows kullanıyorum, yoksa şimdiye linux'e geçmiştim. Yani her zaman linux taraftarıyım, fakat bir şeyler katmak istiyorum.

plazma

Hem windows hem linux kurabilirsiniz wikimizde ve forumumuzda detaylı anlatımlar mevcut bu konuda.

agg1401

Daha önce denedim artık izin vermiyorlar.

minan02

Merhaba arkadaşlar ubuntu için  Team Viewer 9 kumak için alternatif bir  yön tem var mı?
Ve bir de Adobe Photoshop cc için.

heartsmagic

@minan02, soru ve sorunları forumda aratabilirsin. Eğer cevaplarını bulamazsan lütfen ilgili başlıklarda sor aynı soruları. Bu başlığın bahsettiğin uygulamalarla alakası yok görebileceğin üzere.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Sharpsorrow

plazma

Alıntı yapılan: Sharpsorrow - 22 Ocak 2015 - 13:53:28
Benim Bloğum http://linuxoyunlari.blogspot.com/

Siteniz efektif değil tasarım ve içeriği daha fazla özen göstermelisiniz. Diğer popüler oyun tanıtım sitelerini inceleyin.

Roccat

Zamanında çığır açmış, dönemimizdeki oyunların atalarının satın alınabildiği bir site. Linux Games diye bir kategorside var.
https://www.gog.com/
Özgür yazılımlar, özgür insanlar..

mesute

Alıntı yapılan: minan02 - 06 Eylül 2014 - 20:22:42
Merhaba arkadaşlar ubuntu için  Team Viewer 9 kumak için alternatif bir  yön tem var mı?
Ve bir de Adobe Photoshop cc için.

Team viewer zaten var linuxde . Photoshop için gimp kullan göreceksin daha iyi oldğunu photoshoptan

şenol

Gaming On Linux = en iyi ve en güncel oyun sitesi budur . ve linux için amd veya nvidia sürücü haberleride veriyor . kısacası linux oyunları için en iyi site burasıdır 
cpu / amd ryzen 7 / 1700 / 3.90 ghz o.c
anakart / msi b 350 tomahawk . gpu / amd rx 580 8 gb  
24 gb / ddr 4 ram / 3066 mhz de çalışıyorlar
250 gb / samsung 850 evo ssd