İşletim Sistemi İadesi

Başlatan cos, 01 Mayıs 2010 - 22:00:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

microanaliz

Benim arkadaşımında başına bu olay gelmişti bir türlü çözemedik.Bu olay yeni bilgisayarlarda oluyor diske yazma biosa yazma bunu iyi bilen bir arkadaş konu açsada bizede öğretse olur mu acaba.
MicroAnaliz

heartsmagic

@microanaliz:
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=18588.msg350209#msg350209 ve sonrası.

İşin en temiz yolu sanırım ilk kurulumu gerçekleştirmeden bu olaya girişmek olmalı.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

janparey

Yeni aldığım HP G6 bilgisayarımın (her ne kadar freedos olsa da ) kullanma kılavuzunda şöyle birşeye rastladım.

D@bbe

Alıntı yapılan: can_66 - 12 Nisan 2014 - 19:38:35
Yeni aldığım HP G6 bilgisayarımın (her ne kadar freedos olsa da ) kullanma kılavuzunda şöyle birşeye rastladım.

muhtemelen windos ile satılan modeli var yada yüklenme ihtimalinden...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

mustafabirol

moons94

İşe yarıyor mu ? İşe yarıyorsa bizde buna güvenerek aynı yolu izlesek olur mu ? %100 garantisi var mı bu işin ?
AMD GPU %100 FAN: CTRL + ALT + T
aticonfig --pplib-cmd "set fanspeed 0 100"

turkerataturk

[mention=620669]@moons94[/mention]

Pc ye kuruldu ise yok ama kurulum yapmadıysan var.
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

_zad_

Alıntı yapılan: darkfriairs - 11 Ekim 2010 - 20:47:47
Bile bile LADES yapılan bir durum bu. İki bilgisayarımı işletim sistemi olmadan aldım. Anlam yüklemeye çalışırsanız anlam yüklenir.

Araba alacaksın, turbo modelli, sonra mahkemeye başvuracaksın benim elimde turbo var sen bu turboyu geri al benim paramı ver. Hepitopu bu.

Konuyu hiç anlamadığınız belli oluyor. burada ram yada işlemci gibi bir pc ekipmanından bahsedilmiyor. işletim sistemi seçmeye zorlanıyorsunuz. diyelim ki windowsun başka sürümünü istiyorsun o zaman da aynı problem var yine bunu sana satmaya çalışıyor. Yaptıkları terbiyesizliğin daniskası...

alikemalocalan

Alıntı yapılan: eribolMahkeme masrafı dediğimiz 25-30 lira arası * bir şey(ben 22 lira ödemiştim). Dilekçe ekle en fazla 50. Tecrübe ile sabittir Ceza yiyince akıldan çıkmıyor ücreti.
Hocam hata olmasın ,bilgilenmek açısından soruyorum. Tüketici mahkemelerinin söz konusu mağduriyet olduğundan dolayı masraf cıkmaması gerekiyor. Sizinki de tüketici mahkemesiydi?

_zad_

Ben Vakıfbank ı Tüketici mahkemelerine şikayet etmiştim. kimlik fotokopisi, kredi kartı ekstre fotokopileri, özel pembe bi dosya var kartondan onun gibi kırtasiye masrafları bu zaten.