3D Speed Dreams Pistlerde

Başlatan fortran, 26 Nisan 2010 - 19:15:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fortran

Speed Dreams geliştiricileri geçtiğimiz günlerde, 3D motor sporları oyununun 1.4.0 sürümünü duyurdu. Speed Dreams, Özgürlükİçin'de de tanıttığımız Torcs'dan türetilmiş, aynı kaynak kodu kullanan bir araba yarışı simülatörü.

Torcs'dan aldığı bayrağı daha ilerilere taşıyan Speed Dreams, pek çok yeni özellik, araba, yarış pisti ve gelişmiş bir yapay zekâya sahip.

Speed Dreams'in bu yeni sürümü; görsel açıdan geliştirilmiş menüler, üç yeni yol, güncellenmiş bir TRB1 araba seti ve Super Cars, 36 GP ve LS-GT1 isimlerinde, iyi ayarlanmış ve dengeli üç yeni araba seti ile birlikte geliyor. Diğer değişikliklerse, mevcut pist iyileştirmeleri, yeni bir animasyonlu sürücü, iki yeni rehber tablosu modu ve birkaç yeni gösterge çubuğunu içeriyor. Deneysel aşamadaki Simu V3 fizik motoru da eklenenler arasında.

Speed Dreams'in bu sürümü hakkında daha fazla bilgi 1.4.0 sürüm notlarında bulunabilir. GNU GPL lisansı ile yayınlanan Speed Dreams'in Pardus için paketleme çalışmaları devam ediyor.

Kaynak: H-Online

ozgurlukicin.com
Özgür yazılım dergisi: eniXma

Ozmo

.dep sürümü yok mu acaba ?

Yiğit Ateş

asicok

Araba oyunları severim bakalım nasılmış pekde oyunla aram yok.Deneyelim bakalım yabancı kalmayalım.
Oyun oynayacak yaşı geçti abisi artık ubuntulu oldu.

sdelican

ben torcs denemiştim ama pek de güzel değildi. tabii ki yazılımcılara teşekkür ediyoruz  ama linux olarak oyunların biraz iyileştirilmesi şart. bazısı sırf oyun manyaklığından dolayı kullanmıyor linux u.
-Bana haysiyetli bir çay getir.
--Çay yok, sana bir haysiyet versem??

asicok

İstediğim gibi değil bu oyun çok ilkel geldi bana ama her şeyde istenilen düzeyde olmayabilir deme ...
Oyun oynayacak yaşı geçti abisi artık ubuntulu oldu.

XRumer

Aslında Sudo'nun bu ayki sayısında kendisini incelemek istiyordum ama şu anki bilgisayarım pek iyi değil, daha iyi bir bilgisayar alıncaya kadar beklemek zorundayım. Kısmetse Haziran sayısında inceleyeceğim.