Webmin Yapılandırma Konusunda Yardım

Başlatan koenig, 23 Nisan 2010 - 22:11:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

koenig

Arkadaşlar biraz ihmalkarlık birazda işlerimin yoğunluğundan olsa gerek bir türlü kendimi veripte ( Kendime ait Dedicated sunucu üzerine Kurmuş olduğum VPS Ubuntu servere ait Webmin Yapılnadırmasını Yapıp) Serveri Hostinge Hazır hale getiremedim . İşin Garibi Webmin Yapılandırması ve ayarları hakkında tüm aramalara rağmen sağlıklı bir kaynak da bulamadım . Bu Konuda Bilgili arkadaşların yardımına şimdiden teşekkür ederim .

Yada webmin yapılandırmasını ücreti karşılığında yapabilecek arkadaşlar var ise bana PM yolu ile ulaşırlarsa sevinirim
Pencere Mahkumiyeti bitti AMA daha PENGUEN kardeşten öğrenecek çok şeyim var.

PEN VS. PEN Kazanan UBUNTU

koenig

Alıntı yapılan: bytan - 24 Nisan 2010 - 10:59:42
Şayet okumak istersen:

Ne Demek zevkle okurum :) okumayan araştırmayan Linux cu olabilirmi ??? Teşekkürler

bytan

Alıntı yapılan: koenig - 24 Nisan 2010 - 19:49:37
Şayet okumak istersen:

Ne Demek zevkle okurum :) okumayan araştırmayan Linux cu olabilirmi ??? Teşekkürler

Haklısın tabii. :) Ben yaşadığın vakit darlığını düşünerek yazmıştım. :)
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

koenig

Alıntı yapılan: bytan - 24 Nisan 2010 - 21:02:57
Alıntı yapılan: koenig - 24 Nisan 2010 - 19:49:37
Şayet okumak istersen:

Haklısın tabii. :) Ben yaşadığın vakit darlığını düşünerek yazmıştım. :)
Doxfer zaten okumuş fakat tam anlamıyla işime yarayacak bir şeyler bulamamıştım fakat linux junkies işime yaradı teşekkürler :) İş Başa düştü ne yaparsın mecburen vakit ayıracağız webmin işine yalnızlık zor zenaat :D