23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Başlatan canosayan, 23 Nisan 2010 - 09:47:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

canosayan

Son yaş anketi bazılarımızın cidden küçük olduğunu gösterdi. İşte bu küçük arkadaşların (:P) çocuk bayramlarını, ve diğer tüm arkadaşların ulusal egemenlik bayramlarını kutlarım.
Chmod bizim işimiz.

Hatti

90 yıl olmuş... Ben de küçük-büyük tüm forum sakinlerinin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım.

raspacı

Yüksek lisans dersine gittiğimde üniversitenin hayalet kasaba görünümünü almasını ders yoğunluğuna verdim. Fakülte kapıları da kilitli olunca anladım. Bugün 23 nisan neşe doluyor insan. Yalnız çocuklar önceden haber verseydiniz ya... :P
nereye gidersen git kendini de götürürsün.

XRumer

Gerçekten de aramızda 17 yaş altı birilerinin de bulunmasına sevindim. O yaştaki insanların büyük çoğunluğu kendilerini çevrimiçi oyunlara, Msn muhabbetlerine, Facebook'a, Twitter'a, korsan film ve müzik sitelerine, tanışma sitelerine ve bilimum saçmalıklara vermişken aralarında böyle bilinçli olanların da çıkması ve özgür yazılımı savunması insanı umutlandırmıyor değil.

marjinal1st

Ben varım bi 17'lik çömez olarak  :D Ama çocuk değiliz yani genciz  8)

Olsun gene de hepimizin bayramı. Ulusal egemenliğimiz sonuçta  :D
Bugün özgür yazılım için ne yaptın? :)

garafatma

Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

Yiğit Ateş

Ben de ufaklıkların çocuk bayramını, bizlerin ulusal egemenlik bayramını kutluyorum :P

BayboraKaan

Alıntı yapılan: Yiğit Ateş - 23 Nisan 2010 - 13:58:29
Ben de ufaklıkların çocuk bayramını, bizlerin ulusal egemenlik bayramını kutluyorum :P

Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum nice 23 Nisanlara.

heartsmagic

Geç katılmış olsam da bu güzel gün hepimiz adına mutlu ve kutlu olsun.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eribol

Doğum günümü kutladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok duygulandım :D

hitokiri

Alıntı YapDoğum günümü kutladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok duygulandım :D
Benimkiyle karıştırdun herhalde ehtiyar :)
Tüm abilerimin Ulusal Egemenlik Bayramı Kutlu Olsun :)

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: hitokiri - 23 Nisan 2010 - 19:39:01
Alıntı YapDoğum günümü kutladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok duygulandım :D
Benimkiyle karıştırdun herhalde ehtiyar :)
Tüm abilerimin Ulusal Egemenlik Bayramı Kutlu Olsun :)
Gerçekten doğum günü galiba Mehmet abinin profilinde pasta var :) Öyleyse kutlarım abi, iyice yaşlandın sen de yakınca amca demeye başlarız :P

eribol

Yok ben gerçek doğum günümden bahsediyorum :)

Not: @Yiğit hızır gibi yetişmiş :) çok teşekkür ederim @Yiğit. Ayrıca sizin çocuk bayramınız hepimizin de egemenlik bayramı kutlu olsun :)

hitokiri

ehtiyar dedim ama hani onu demek istemiştim :)
Not:Kıvırdım mı ??? :P
Doğum günün kutlu olsun o zaman @eribol :)

sema

Bugün 23 Nisan neşe doluyor insan, diyeceğim ama @levi de demiş oynamıyorum, ben derdim hep :D

@eribol çok mutlu yıllar dilerim, iyi ki doğmuşsun :D
susema

BayboraKaan

Amca doğum günün kutlu olsun. :)
Ne şanslı adamsın tüm Türkiye doğum gününü kutladı bugün senin :D

barış

19Mayıs, 23Nisan, 30Ağustos ne fark eder ki? Hepsi bizim bayramımız :) Ancak bu günün çocuklara armağan edilmiş olması gerçekten anlamlı bir davranış.

Yanlış anlaşılmalara karşı düzenlendi.
heartsmagic