Gönderen Konu: Gönüllü bilgisayar programcısı arıyorum  (Okunma sayısı 1987 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
Arkadaşlar selamlar. Konservatuvarlar olarak Türk Müziği ile ilgili en büyük sıkıntılarımızdan birisi nota arşivi arşivleme programı. Birkaç yapılmış program var fakat lisanslı olması sebebiyle kolayca paylaşılamıyor.

Benim kendime ait büyük bir nota arşivim var ve kullandığım bir arşivleme programı var. Bu programı hem linux hem macosx tabanlarında çalıştırılabilecek özgür sürümünün yapılmasını çok isterim.

Kullandığım program zamanında bedava olarak sunulmuştu. Artık sitesi destek vermiyor paralı yeni sürümünü çıkartmış. Program arayüzünde içinde olması gereken notaların dataları ile yüklü. Kişi o data satırına gelerek o eserin notasını ve mp3 dosyasını programın içine ekleyebiliyor. Ekledikten sonra notasını görebiliyor, yazıcı çıktısını alabiliyor ve mp3'ünü dinleyebiliyor. Yavaş yavaş arşiv oluşuyor. İncelemek isteyenler aşağıdaki adresten alabilirler programı. Paylaşmakta bir sakınca görmüyorum çünkü zamanında bedava verildi program.

http://hotfile.com/dl/41335577/5d3d59d/tme30_setup.exe.zip.html

Bu programı yazma konusunda gönüllü arkadaşlar varsa lütfen yardımlarını esirgemesinler. Zaten Linux gönül işi değil midir?
Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : [time]05 Mayıs 2010 - 08:32:02[/time]
Düşünsenize... Bu sebepten ötürü ben en az 5 üniversite konservatuvarının Ubuntu kullanmaya başlayacağını garanti ederim, daha kaç üniversite daha linux ile tanışır...
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2011 - 19:41:17 Gönderen: cerencalici »
Öğr.Gör.Emre PINARBAŞI / Neyzen
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Devlet Konservatuarı