Upload Sınırı Koymak

Başlatan Eren, 13 Haziran 2008 - 04:41:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

Amule ile GNU/Linux dağıtımları indirmeye başladım ama Upload sınırı koyamadığım için sorun oluyor, Upload sınırı koyabileceğim görsel bir uygulama bileniniz var mı? (iptables harici)

Teşekkürler.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

ufuk_k

trickle var Eren. Forumda bahsettim, fakat önerdiğim arkadaş uygulayamamıştı sanırım.

eren

trickle -d 100 -u 25 amule

-d : Download
100 : Download hızı

-u : Upload
25 : Upload hızı

amule : Hız sınırlaması koymak istediğim uygulama.

Teşekkürler Ufuk, sorunsuz çalışıyor :)
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

maxspacemax

Ben Transmission veya Deluge kullanıyorum. Her ikisindede hız kontrolu var.

eren

Alıntı yapılan: maxspacemax - 13 Haziran 2008 - 06:17:48

Bunlar edk2 ağlarına bağlanabiliyor mu?

maxspacemax

Alıntı yapılan: Eren - 13 Haziran 2008 - 07:44:52
Alıntı yapılan: maxspacemax - 13 Haziran 2008 - 06:17:48

Bunlar edk2 ağlarına bağlanabiliyor mu?

Linux dağıtımları dendiği için torrent istemcilerinin adlarını verdim.