Viki'de yeni ana sayfa simgeleri

Başlatan hitokiri, 07 Nisan 2010 - 19:31:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hitokiri

Wiki anasayfası ve  anasayfa bağlantısı olan diğer sayfalar için kullanılan ikonlar ortak bir çalışma sonucu değiştirilmiştir ,
Konu hakkında , fikir öneri veya eksik bulduğunuz bir şey olursa bildirmekten çekinmeyin ,
http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php/Ana_sayfa

ubuntuki lilith

Ben gayet güzel buldum, elinize sağlık. Hatta bakınırken çevirsem iyi olur dediğim bir programa rastladım. Aslında forum kullanıcılarımız wiki sayfasında gezinmeye başlasalar eminim, bir konuya bakarken onlarca şey dikkatlerini çekecek ve çok şey öğrenecekler.

hitokiri

Alıntı Yap
Ben gayet güzel buldum, elinize sağlık. Hatta bakınırken çevirsem iyi olur dediğim bir programa rastladım. Aslında forum kullanıcılarımız wiki sayfasında gezinmeye başlasalar eminim, bir konuya bakarken onlarca şey dikkatlerini çekecek ve çok şey öğrenecekler.
Beğenmenize sevindim :)
Haklısınız wikiye biraz bakıpta bir şeyler düzeltmemek , eklememek bana da pek olası değil gibi geliyor . :)

Fidel

Çeviri ikonu jaunty çevirisine, ikonun altındaki Çeviri bağlantısı ise lucid çevirisine yönlendiriyor. Yani ikonun da lucid'e yönlendirmesi lazım. Ama genel olarak elinize sağlık.

Bir de wiki'nin ana sayfasında wiki'nin ana sayfasına bağlantı vermesi de değişik olmuş. Sayfayı yenile gibi bir şey. :D

hitokiri

Alıntı YapÇeviri ikonu jaunty çevirisine, ikonun altındaki Çeviri bağlantısı ise lucid çevirisine yönlendiriyor. Yani ikonun da lucid'e yönlendirmesi lazım. Ama genel olarak elinize sağlık.
Düzelttim :)
Alıntı YapBir de wiki'nin ana sayfasında wiki'nin ana sayfasına bağlantı vermesi de değişik olmuş. Sayfayı yenile gibi bir şey. :D
Onu ben eklemedim değiştirlmesini sormakta  aklıma gelmedi ; ama başka türlü nasıl olucaktı onu da şimdilik bulamadım :)

sema

Alıntı yapılan: ubuntuki lilith - 07 Nisan 2010 - 19:43:27
Aslında forum kullanıcılarımız wiki sayfasında gezinmeye başlasalar eminim, bir konuya bakarken onlarca şey dikkatlerini çekecek ve çok şey öğrenecekler.
Katılıyorum.. @hitokiri, çok güzel olmuş :)
susema

Yiğit Ateş

İkonlar da mor olmuş Allah sonumuzu hayır etsin :P

canosayan

çok alıştık mora. yeni tema gelmeden sıkılacağız
Chmod bizim işimiz.

hitokiri

Alıntı Yapçok alıştık mora. yeni tema gelmeden sıkılacağız
Sıkılırsak turuncu yaparız :)

erginemr

Elinize sağlık.

Bu arada, Wiki'deki sol üst köşedeki simge için bir yarışma yapılmıştı. Orada hala benim hazırladığım logo duruyor. Artık yarışmada kazanan logoyu koysak diyorum, ne dersiniz? Eğer yarışma henüz sonuçlanmadıysa, ekteki ikinci resimdeki mor renkli logo da çok güzel...