imza alanı için piksel boyutu

Başlatan Ozmo, 04 Nisan 2010 - 19:07:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozmo

imza alanı için piksel boyutu 1x1 yok denecek kadar küçük  :) biraz daha büyük olsa güzel olurdu :)

EsatYuce

Benim profilde herhangi bir sorun yok. Gayet normal

badhero

İmza alanındaki resim için demiş olmalı.

Ozmo

imza alanıma lucid için geri sayım resmi koydum dikkatli bakarsanız mor nokta var :)

badhero

eribol

EsatYuce

Bakmaktan gözlerim ağardı. Ama birşey göremedim.

Yiğit Ateş

EsatYuce

bytan

Alıntı yapılan: Ozmo - 04 Nisan 2010 - 19:07:59
piksel boyutu 1x1 yok denecek kadar küçük

1x1 iken sanki daha güzeldi. :)

5 resim sıralama modası tekrar başlarsa, boyutu biraz daha küçültmemiz gerekebilir.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

Yiğit Ateş

Sayfanın yüklenmesini yavaşlatmıyorsa bir sorun yok bence.

Ozmo

badhero

Umarım yine abartılmaz. Kimileri bildiğimiz meşhur "forum imzalarını" sıralarsa yine eski uygulamaya giderler.

eribol

Alıntı yapılan: EsatYuce - 04 Nisan 2010 - 19:58:48
Şimdi gördüm, 505 yazıyor.
Bende bu 505 nerden geliyor diye düşünüyordum :).

sema

Alıntı yapılan: eribol - 04 Nisan 2010 - 22:29:59
Bende bu 505 nerden geliyor diye düşünüyordum :).
Ben hâlâ düşünüyorum :)
susema

eribol

Şapkalı a yı söylersen düşünmene gerek kalmaz :).

badhero

Şu an benim de kafam karıştı.

eribol

Arşimet gibi sokağa çıkacam birazdan. En sonunda buldum şapkalı işleri. 505 Ozmo'nun o sırada sahip olduğu mesaj sayısıymış bu arada(Belki @Esat başka bir yerde görmüş olabilir)

sema

Alıntı yapılan: eribol - 05 Nisan 2010 - 00:24:07
En sonunda buldum şapkalı işleri. 505 Ozmo'nun o sırada sahip olduğu mesaj sayısıymış bu arada
Yani sen de yeni anladın :) Niye daha önceden anladım havalarına giriyorsun :P Neyse bu da güzel aklımın ucundan dahi geçmezdi sanırım benim.
susema

utdmr

Konuyu tekrar gündeme getirmek istiyorum, imza alanı için 50*60 piksel gerçekten az. Örneğin çoğu imzalar uzun-ince şerit içerebiliyor. Üstelik göz de yormuyor bunlar. En azından imzaya konulacak resmin 250*60 gibi bir şey olması normal bana göre.
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

agritux

Şimdi bakıyorumda imzada resim çok önemliymiş :) bende yapacağım hemen bir tane :)

bytan

250*60 olarak değiştirildi. Bir de böyle deneyelim.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
PF @ ST

utdmr

Teşekkürler @bytan. Peki bu resmi nasıl ekleyeceğiz, [img] tagına izin vermiyor ki.
Alıntı YapProfilinize yapılan değişiklikler kaydedilirken şu hatalar oluştu:
Kullanmış olduğunuz bu BBC etiketinin imzalarda kullanılması yasaktır: abbr, acronym, anchor, bdo, flash, ftp, glow, html, img, iurl, ltr, me, nobbc, php, pre, right, rtl, shadow, time.
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

bytan

@utdemir, etikete dikkat etmemiştim. Öncesinde kapatmışız. Şu an açık.

@pa'nın verdiği bağlantıda güzel örnekler varmış.

http://www.sigbars.co.uk/getcode.php?dir=Linux/&image=1221.jpg

PF @ ST