Üyelikle İlgili

Başlatan vytitlev, 01 Nisan 2010 - 02:25:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vytitlev

Merhaba,ben üyeliğimin silinmesini rica ediyorum,daha sonra bu başlığı kaldırabilirsiniz,saygılar...

eribol

Tabii ki, ama sebep nedir?

vytitlev

Sadece şunu söyleyeyim,kullanmıyorum sayın eribol

BayboraKaan

Biz yönetim olarak üyeliğin silinmesine karrşıyız. Çünkü forumda güzel bir izlenim bırakmıyor. Örneğin sizin iletilerinizde gerekli bilgiler mevcut ve yeni bir kullanıcı geldiğinde neden bu arkadaş silinmiş diye akıllarda soru işareti bırakıyor.

İsteğiniz yönetime iletilecek en kısa zamanda size geri dönüş olunur isteğiniz hakkında.

vytitlev

Yanlış hatırlamıyorsam forumda misafir olarak(sanırım silinmiş) bazı mesajlar mevcut,sonuçta mesajlar değil üyelik siliniyor;üyeliğin silinmesi niçin başkalarında olumsuz bir izlenim oluştursun ki?
Olsa olsa belki merak eder  :),yoksa olumsuz bir izlenim olacağını sanmam,saygılar

BayboraKaan

Alıntı yapılan: vytitlev - 01 Nisan 2010 - 12:28:30
Yanlış hatırlamıyorsam forumda misafir olarak(sanırım silinmiş) bazı mesajlar mevcut,sonuçta mesajlar değil üyelik siliniyor;üyeliğin silinmesi niçin başkalarında olumsuz bir izlenim oluştursun ki?
Olsa olsa belki merak eder  :),yoksa olumsuz bir izlenim olacağını sanmam,saygılar

Silinen arkadaşlar bizden önceki yönetimin sildiği üyelerdir. Dediğim gibi geçerli bir sebep olmadığı sürece silmeye pek yanaşmıyoruz. Aktif olmamanız silmek için geçerli bir sebep değil benim açımdan, ama dediğim gibi konuyu yönetim olarak görüşüyoruz.

canosayan

üyeliğinizi kullanmak zorunda değilsiniz. ziyaretçi mesajları daha önceden silinmiş kişiler.

sadece uygun olmayan kullanıcı adları ve botları uçuruyoruz
Chmod bizim işimiz.

vytitlev

Peki diyelimki birisi üyeliğinin olduğu mail adresini iptal ettirdi;ve bu kişi daha sonra ilgili üyelikle siteye girmek istedi ve de şifresini de hatırlayamadı diyelim;o nikin kendisine ait olduğunu nasıl kanıtlayacak?

Buna bağlı olarak,ilgili niki dururken yukarıdaki nedenlerden dolayı daha sonra yeni bir nik alması bir sorun teşkil eder mi? Kurallarda bir sorun teşkil edeceğine dair kural yok.

bytan

İlk paragrafla ilgili olarak, kolay kolay kanıtlayamaz. Kimsede kendisinden bir kanıt beklemez. Yeni kullanıcı alır yoluna devam eder.

İkinci paragraf ve bu yeni üyelikle ilgili olan soruna gelirsek, insanî hatalardan dolayı ikinci bir hesap edinmeniz gerekebilir ve bu gayet doğal karşılanır.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

vytitlev

Tamam o zaman,Teşekkürler