64 Bit CD Siparişi Verilebiliyor mu?

Başlatan DoGuKaN, 28 Mart 2010 - 21:00:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DoGuKaN

Merhaba, sorum kısa ve öz. https://shipit.ubuntu.com/ adresinden 64 bit desktop edition sürümü sipariş edilebiliyor mu? Edilebiliyorsa nasıl?

ırmak

Hayır.
Yani en azından ben öyle biliyorum.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eribol

ironic

Hardy (8.04) ' ten bu yana 64 bit CD dağıtımı yapılmıyor. Sitesinden indirmeniz gerekli.

polatmakina

OnLive

Alıntı yapılan: polatmakina - 04 Mayıs 2016 - 15:50:46
64 bit cd nedir...?

İyi hortlatmışsınız konuyu. 64-bit CD diye bir şey yoktur. Burada kastedilen CD içindeki Ubuntu 32-bit mi 64-bit mi artık her neyse.

Bu arada konu çok eski olduğu belirtmek istiyorum. Yorumlardan okuduğum kadarı ile yıllar önce Canonical 64-bit Ubuntu CD'si satışını durdurmuş. Yani sadece 32-bit Ubuntu CD'si almak mümkünmüş. Bugün ise durum tam tersi. Sadece 64-bit Ubuntu kuracaksanız sipariş verin. 32-bit isteyenler sitesinden indirip yazdırmak zorunda. Bu arada konu çok eski olduğu için olacak, mağazanın adresi değişmiş olmalı. Bu yüzden konudaki link açılmıyor. Alışveriş yapmak isteyenler için yeni adres:

http://shop.ubuntu.com/

Bu arada siparişler İngiltere'den geliyor. (Ben Amerika veya Güney Afrika Cumhuriyeti olmasını beklerdim). Türkiye'deki dağıtımını PTT kargo yapıyor.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

ahmet_matematikci

bu ubuntu storede n ürün alsak bize nasıl gelecek.
Gümrük kargo falan.
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

OnLive

Alıntı yapılan: ahmet_matematikci - 04 Mayıs 2016 - 16:40:49
bu ubuntu storede n ürün alsak bize nasıl gelecek.
Gümrük kargo falan.

Ürünler İngiltere'den geliyor. Royal Mail (Kraliyet Postası) ile. Türkiye'deki dağıtımı PTT kargo yapıyor. Kargo takip numarası var. İngiltere'den çıkana kadar Royal Mail'in sitesinden, Türkiye'ye girdiği andan itibaren PTT'nin sitesinden takip edebilirsiniz. Kargo süreleri kısmen hızlı sayılır sonuçta İngiltere. En erken 5 gün, en geç 10 iş gününde mutlaka elinize ulaşır.

Gümrük ayrı konu. Yılda en fazla 5 kez, ürün başına 75 €'nun altında alışveriş yaparsanız gümrüğe takılmaz. 75 € ve üstü her ürün için %20 oranında vergi ödemek zorundasınız. Verginizi ödeyerek ürününüzü alabilirsiniz.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms