operada görüntü kalitesi

Başlatan umurcan, 29 Mart 2010 - 03:02:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

umurcan

Arkadaşlar bugün ben opera yükledim alete ama başlarda süper giden tarayıcı sonradan cağşadı resmen. Şu an bütün resimler olağanüstü kötü çözünürlükte. Ayrıca farenin orta tuşu da tam işlevli çalışmıyor. Mesela fecebookda uyarı gelince bağlantı yazısına orta ile tıklıyorum, ana sayfayı benim profile atıyo. İstediğim yeri açıyo ama her yeni iletide anasayfayı geri yüklemesi gerekiyor. Yukarıda yazan java ayarını yapmayı denedim ama bi yerde hata verdiği için yapamadım. Facede görüntü izlemek, flash oyun oynamakta hiçbir sıkıntı(yine görüntü kalitesi hariç) yok. Yardımcı olursanız sevinirim

ODİN

aynısı bende de var tüm ubuntu ve linux sürümlerinde opera aynı soruna neden oluyor ben şu an chroma kullanıyorum tavsiye ederim.
Kişi, ışığını karartmayı da bilmelidir, böceklerden ve hayranlardan kurtulmak için.

ironic

Resim kalite sorunu,  Opera Turbo modun açık olmasından kaynaklanıyor. Ayarlarından otomatik ya da kapalı olarak ayarlarsan resim kalite sorunu düzelir. Facebook kullanmadığım için sorunlarını bilmiyorum .  Orta tuş sorunu facebook' a has bir sorun mu?

umurcan

Facebook ve pclabs da yaptı şimdilik sadece