Gönderen Konu: İletilerde code etiketi  (Okunma sayısı 31231 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« Yanıtla #1 : »
Değerli Ubuntu.tr üyeleri,

Mesaj gönderirken dikkat edilmesi gereken hususlarda bir parça bilgi vermek ve forum genelinde uymaya çalıştığımız prensipleri açıklamak adına bu duyuruyu hazırladık.

Mesajlarınızı yazarken lütfen şu hususlara dikkat ediniz:

1- Mesajınızın okunabilirliğini arttırmak için lütfen gereksiz yere kalın ya da renkli karakter kullanmayınız.

2- Gerekli çıktı ve belgeleri verirken code etiketini kullanınız. Bunun için yapmanız gereken mesaj yazdığınız sayfada bulunan aracını kullanmaktır. Bu işarete tıkladığınızda mesaj sayfasına otomatik olarak code, /code etiketleri yerleşecektir, bundan sona yapmanız gereken belge ve çıktıları bu etiketler arasına kopyalamaktır.

Alternatif görsel:

Mesaj araçlarını daha etkin kullanmak ve bilgi sahibi olmak için tüm araçları yazdığınız metinde deneyebilir ardından "önizleme" butonuna basarak son halini görüntüleyebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2015 - 04:41:42 Gönderen: heartsmagic »
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

« Yanıtla #50 : »
Rica etsem, başlıktaki yabancı kelime olan "code" kelimesisi "kod" ile değiştirebilir misiniz?

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık tutandan Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

« Yanıtla #51 : »
Ama etiketin ismi code, kod değil. Keşke [kod] olsa ;)