Userbar hakkında...

Başlatan kaansef, 27 Şubat 2010 - 19:37:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaansef

Sevgili adminler ve moderatörler.Sitemize userbar desteği getirilse güzel olur diye düşünüyorum.Örneğin biri ubuntu 9.04 kullanıyor.Sitedeki userbar kodunu imzasına koyar ve böylece daha kolay yardım alabilir diye düşünüyorum.Tabiiki son karar sizin.Ama böyle bir uygulama getirilse güzel olur diye düşünüyorum.Userbarlar için yardım edebilirim.Userbar yapabiliyorum çünkü.Veya imzadaki resim boyutlarını dahaa yüksek yaparsanız herkes imzasına userbar koyabilir.

Saygılarımla...
# 28065

heartsmagic

Açıkçası imzaların bu kadar kalabalık olmasını pek istemiyoruz. Şu haliyle bile oldukça göz yoruyor ve dikkat çekiyor. Daha çok sadelikten yanayız bizler. Etrafta bolca bulunan kirli forum tarzını pek istemiyoruz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kaansef

Teşekkürler.İstediğim olmuş.Hem böylesi daha iyi çünkü kullanıcıların ne marka kullandıklarını imzalarında görünce sorularda azalıyor.Mesela ben AMD kullanıcısıyım ve imzama amd userbarı koydum böylece yardım edecek insanlar işlemcimi sormayacaklar.Önerime kulak verdiiniz için teşekkür ederim.
# 28065

canosayan

Alıntı yapılan: kaansef - 04 Mart 2010 - 19:00:34
Teşekkürler.İstediğim olmuş.Hem böylesi daha iyi çünkü kullanıcıların ne marka kullandıklarını imzalarında görünce sorularda azalıyor.Mesela ben AMD kullanıcısıyım ve imzama amd userbarı koydum böylece yardım edecek insanlar işlemcimi sormayacaklar.Önerime kulak verdiiniz için teşekkür ederim.

şöyleki tema nedeniyle gözüküyor. diğer temaya geçtiğimizde tekrar görünmez olacaklar.
Chmod bizim işimiz.

kaansef

Hmm.Olsun.En azından defaultta işe yarıyormuş.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 04 Mart 2010 - 19:18:17

Ama diğer temalarda olsa çok daha iyi olurdu.Bide ben bu userbarları nasıl yanyana koyucam?
# 28065

adolffwangel

User bar yerine insanlar aslında bunu imzalarında da belirtebilir haliyle. Hem amacı dışında da bir şeyler koyabilirler. Bazı insanlar bilgisayarında üç işletim sistemi de kullanıyor. Ekran kartını, işlemcisini, kullandığı sistemleri, tarayıcısını felan (örneğin tabi ) koyarsa çok kalabalık olur. Böyle bir şey olacaksa bile hani profil sayfamızdan ayarımızı yaparız kullandığım işletim sistemleri sekmesinden seçer, bir tane daha ekler onu da seçer, ekran kartımı işlemcimi yazarım. Profilimin altında çıkar yazı olarak. hem sanırım profilin (avatarımızın olduğu yeri kastediyorum ) altı için yer müsait hem de çok kalabalık olmaz forum mesajlarını okurken. Bu da bir fikir tabi (avrupa yakasındaki dursun gibi dedim :D ).
Format isteme benden, buz gibi soğurum senden.

bytan

İmzalarda tek resim kullanılırsa daha şık olur. Her kullanıcının imzasına 5 resim koyduğunu düşünürsek ve her başlık sayfası da 15 ileti alıyorsa, ortaya çıkacak curcunayı tahmin etmek zor değil. :)
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

sema

Bu resim ekleme işini ben de hiç sevmiyorum. Ne gerek var ki!. Boşuna kalabalık..
susema

kaansef

Galiba yazdıklarımı okumadın.Daha hızlı bir yardım için aslında iyi olur.Ama herkesin kendi fikri tabiiki saygı duyarım.
# 28065

sema

:) Okudum okudum. Emin ol. Yani sen sus userbar'ın konuşsun demek istemişsin, ben de buna anlam veremedim :P (işin şaka tarafını bir kenara bırakırsam kalabalık olması beni rahatsız ediyor).

Ama herkesin kendi fikri tabii ki saygı duyarım :D
susema

kaansef

:D evet haklısınız aslında ard arda koyunca çokta şık olmuyor.Ama yan yana koymanın bir yolu bulunsa o zaman güzel olur.Hem kalabalık yapmaz hemde herşey imzada yazar.
# 28065

ırmak

@kaansef imzalarınızın "en azından" hareketli resimlerden oluşmamasını şahsen rica ediyorum.
Ayrıca ATI kullanıdığınızı görüyorum, kaybedenler kulübüne hoş geldiniz.
Rumuz: HD 4650
:)

BayboraKaan

Alıntı yapılan: ırmak - 04 Mart 2010 - 22:01:22
@kaansef imzalarınızın "en azından" hareketli resimlerden oluşmamasını şahsen rica ediyorum.
Ayrıca ATI kullanıdığınızı görüyorum, kaybedenler kulübüne hoş geldiniz.
Rumuz: HD 4650
:)

Aaaaaa neden kaybedenle kulübü şu anda ben sorunsuz bir şekilde kullanıyorum :D

sema

@kaansef, şimdi ben diyeceğim ki;
-İyi de ben insanların userbar'ına bakıp problemlerini anlayamam ki! Sen de cevaben;
-Ama problem yaşadığımızda userbar'daki bilgileri dile getirmek zorunda kalmayacağız. Söz hakkı tekrardan bana geçecek ve diyeceğim ki;
-İyi de eminim senden yine çıktı isterler, şunu bunu isterler sen yine userbar'ındaki bilgileri dillendirmek zorunda kalacaksın. Bu böyle uzayıp gidecek onun için ben bir şey demeyeyim :D
susema

kozanibo

ben şahsen hiçkimsenin imzasını görmüyorum. kapattım o özelliği.

Hatti

Ben de kapatmışım bu özelliği.
Böyle imzaların tamamen gereksiz olduğunu düşünüyorum...

kaansef

Kaybedenler kulübü derken? :D her zaman ati en iyi seçimdir.(Şahsi fikrim.)Hele bide amd ile kullanılırsa.
# 28065

canosayan

Sanırım farkedileceği üzere imzalarda resim kullanımını tekrar kapattık. Smf olan resimleride kaldırabildiği kadar kaldırdı. Bunu yaparkende topluluğun genel fikrini göz önüne aldık
Chmod bizim işimiz.

sema

Bence iyi olmuş. Sadelik güzeldir.
susema