Sitedeki rütbeler...

Başlatan kaansef, 27 Şubat 2010 - 23:35:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaansef

Sevgili admin ve moderatörler.Sitedeki tüm rütbelerin kaç mesaj gerektirdiğini resimleriyle birlikte paylaşırsanız sevinirim.

Saygılarımla...
# 28065

canosayan

Chmod bizim işimiz.

Xenophobia

Aslında doğru, ne zaman çay çorba olmaktan terfi edeceğimi ben de merak ediyorum.  :)

Sherlock Holmes

Herhalde @kaansef'in forum'da yazışmakta olduğu kişilerin ne gibi vasıflara sahip olduğunu merak ediyor.....

canosayan

Sanırım bu soruları cevaplar
Chmod bizim işimiz.

kaansef

Teşekkürler @canosayan.@canosayan sen PCNet forumlarına üyemisin?Oradan tanıorum seni galiba.Dreamweaver ile ilgili bir soru sormuştum.Sende cevaplamıştın. :D İnternet ne küçük.
# 28065

canosayan

Alıntı yapılan: kaansef - 02 Mart 2010 - 14:43:42
Teşekkürler @canosayan.@canosayan sen PCNet forumlarına üyemisin?Oradan tanıorum seni galiba.Dreamweaver ile ilgili bir soru sormuştum.Sende cevaplamıştın. :D İnternet ne küçük.

evet muhtemelen benimdir. ğcnet için önerilerimiz bize işimizi öğretmeyin diye kenara atılınca bırakmak daha doğru geldi.
Chmod bizim işimiz.

iRoNMaSTeR

Kütahya Porseleninin Çin Porseleninin Yeşil çayın olduğu listeye bir Karadeniz çayı yakışırdı :D

kaansef

PCnet forum son 2 ıldır çöplüğe döndü hep eski konular 2003-2004-2005'ten kalma konular duruyo.
# 28065

yolcu365

bu biraz garip ya üyeler tuttupta yok kırmızı çay oluyum yok yeşil çay oluyum yok çay bardağı oluyum diye boş mesaj vede ihtiyaç dışı konularla bu forumda çöplüğe dönüşe bilir zamanı geçen mesaj yada konuların silinmesi gerekir :)

bytan

Dediğin olasılıklar dahilinde @yolcu365. Ancak fincan olana ödül vermediğimiz için pek kimse bu yola başvurmuyor. :)
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

canosayan

valla gereksiz ileti görmedim. eğer bu nedenle mesaj atan varsa bildirsin bana, istediği gruba sokayım hemen.

tabi bir de izlenen kullanıcılar listesine gireceği kesin.
Chmod bizim işimiz.