Java Desktop uygulama Yardım

Başlatan gfy, 27 Şubat 2010 - 20:08:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gfy

S.a. arkadaşlar javada desktop app hakkında yazılı veya görsel türkçe.kaynak arıyorum.
kendim araştırma yaptım ama genelde hep consol uygulamaları ile örnekler var veya desktop uygulamarın sadece kodlarını vermişler yeteri kadar açıklayıcı yok.ben iş yerinde C# ile projeler geliştiriyorum.javayı bi ikinci dil olarak seçtim iş dışında bi nevi hobi de denebilir. consol uygulamarı ile uğraştım consolda yine form buton texbox falan ekliyorum bunlar ile işlemler yapıyorum ama paratiklik açısında sürükle bırak sistemi ile java dersleri anlatırmısınız bı konuda türkçe kaynak çok az.gerçi bende özel ingilizce kursuna gidiyorumda daha yolun başındayım.kısaca javauzmanlarından java desktop uygulamarı için açık bi makale veya görsel ders hazırlamalarını istiyorum.
Hangi Dünya Düzeni

rutku

Merhaba, Netbeans in kendi sitesinde çok güzel kaynaklar var. Ayrıca java ile piyasada bulunan bir kaç kitapta görsel arayüzü anlatmış. Onlardan faydalanabilirsiniz.
Hayallerini kodla ...

uKiriş
Mezgeldek

CodErode

Java İçin: http://java.rcgorselegitim.com/

Diğer dillerde ve uygulamalardaki videolu dersler için: rcegitim.com a bakabilirsiniz.