Ubuntu Ultimate Edition 1.8

Başlatan bodrumlu, 07 Haziran 2008 - 15:49:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bodrumlu

Ubuntu Ultimate Edition 1.8

http://ultimateedition.info/

bir çok program yüklü geliyor tembelim diyenler için ;) sitesinden screenshotlarına bakabilirsiniz ben kurdum ati driver bile yüklememe gerek kalmadı...

demir

LIVE FREE OR DIE

Aklı olan Linux, Parası olan MAC, ikisi de olmayan Windows :)

maxspacemax

Ben kurdum kurmanıza gerek yok
Ek paketler fazla sadece Tembellikle ilgili bir durumda yok sadece bir sürü paketle geliyor.

MEOMAN

selamlar ben de merak ettim indirdim dvd ye yavaşça yazdım başlattım. Kur şeçeneğini geçti ve siyah ekran geldi, komut sayfası gibi. Normal bir şey yazıpta mı kuruluma geçiliyor teşekkürler.
Mazidenbiri

Felâsife

Yalnız o nasıl bir sayfa tasarımıysa,hiç görmemiştim böylesini de  :D
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

eren

Alıntı yapılan: mono - 08 Haziran 2008 - 20:58:15
Yalnız o nasıl bir sayfa tasarımıysa,hiç görmemiştim böylesini de  :D

İnternet sayfası böyle olan bir sitenin çıkarttığı dağıtım nasıldır kim bilir :)
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Felâsife

Alıntı yapılan: Eren - 09 Haziran 2008 - 18:03:43
İnternet sayfası böyle olan bir sitenin çıkarttığı dağıtım nasıldır kim bilir :)
Dağıtımı da öyleyse kullananlar yandı,ama 3 boyutlu gözlükler belki iş yarayabilir.
Lâtife bir yana da gözü çok yoran bir tasarım olmuş. :(
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

ufuk_k

Çok da kötü değil bence ya. Siz öyle diyince böyle ışıklı, kırmızılı flan bişey bekledim de, bence amacına hizmet eden bir tasarımı var :)

Granma

bir tasarımcı olarak değerlendirmem gerekirse tasarıma 10 üzerinden 2 veriyorum

maxspacemax

Ultimate editionu kurmuştum. Sonradan kaldırdım. Bir sürü gerekli gereksiz paket yüklüyor. En garip durum grub sorunu idi.
Arka zamin siyah yazılar beyaz seçim yaptığımız satır oda siyah hangi seçimi yaptığınızı bilmiyorsunuz. Web sitesi kadar ilginç bir durum .

Granma

aman o zaman bu dağıtımı kimseye önermeyelim

tachibana

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

maxspacemax