Linux için ücretli oyun alır mıydınız?

Başlatan BayboraKaan, 15 Şubat 2010 - 20:59:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

100 TL'lik bir Linux oyunu olsa (PES, EE, CoD gibi) alırmıydınız?

Kesinlikle alırdım
49 (16.2%)
Oyuna bağlı
116 (38.4%)
Kesinlikle almazdım
55 (18.2%)
Olabilir
22 (7.3%)
Sanmam
60 (19.9%)

Toplam Oy Verenler: 302

alquirel

Konuşmanızı duymuş değiliz. Sadece yazılarınızı görmekteyiz. Sizin için yazılanın anlaşılıyor olması doğru Türkçe kullanımı demeye yeterli olabilir, ama biz anlaşılır olması ve tüm yazım kurallarına eksiksiz uyulmasını doğru kullanım olarak görüyoruz.

Kaldı ki, şu cümleniz de anlam bütünlüğünden bir hayli uzak kalmış :

Alıntı Yap
fakat yapılan eleştiride konuşma sitilim mi yoksa yazılarımın anlaşılmaması mı?

Temizlik imanın gereğidir, konuşmak da insanlığın gereğidir. Konuşmanın tek aracı da dildir, onu da doğru kullanmak lazım.

balinca

peki güzel kardeşim sen burda ubuntu kullanıcıların kelime hatalarını düzelt. sana başarılar

umutubuntu

Hiç kimseyi forumda zorla tutmuyorlar. Bir yere dahil olduysan oranın kurallarına göre davranılması gerektiğini herkes bilir, davranmayan kişiye de gereken yapılır.

Aradığın program Linux tarafında olmayabilir, bu Linux'un suçu değildir, bunun içinde suçlamalar yaparak sağa sola sataşmanın da bir faydası olmaz.
Linux sana uymuyorsa kullanmazsın kimse seni burada zorla tutmuyor denildiğinde de soğutuyorsunuz dememek lazım.

Çünkü senin gibi üyelerin davranışları da yardım etmek isteyen diğer üyelere son derece itici gelebiliyor, örneğin her mesajında insanlara tepeden bakar gibi kullandığın ''kardeş''  kelimesi gibi. Burada bulunan insanların hepsi aynı yaşta değil senden büyük ya da küçük, farklı karakterlerde farklı mesleklerde olan insanlar mevcut. Yani davranışlarında herkese eşit mesafede olabilmelisin.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

MLKL

Guild Wars 2 çıksın zaten satın aldığım bir oyun linuxtan oynamaya devam ederim windowsta biraz sıkıntılı wlan olduğu için lagdan çok zevk alamıyorum bazen en azından Ubuntumda kablosuz bağlantı 0 sorun ile çalışıyor.
ayrıca steam ile birlikte team fortress2 de oynanılabiliyor. artık.
Açık Kaynak Kod Sadece Ekonomik değil Siyasi Felsefi ve Ahlaki bir meseledir.

geek

Ekran kartımın sürücüsü ile linux'ta ekran kartını performanslı bir şekilde kullanabiliyorsam niye olmasın :]
linuX for freedom