Android için programlama yapma hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Başlatan heartsmagic, 16 Ocak 2015 - 00:42:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Android için programlama yapma hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Bilgi sahibi değilim.
23 (46.9%)
Okuduğum birkaç makale ve yazı var.
14 (28.6%)
Başlangış seviyesinde Android programlama yapabiliyorum.
7 (14.3%)
Android programlama ile küçük uygulamalar yapabiliyorum.
3 (6.1%)
Büyük projelerde çalışabilirim.
2 (4.1%)

Toplam Oy Verenler: 49

heartsmagic

Konu yoruma açıktır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

gnukarabatak

Aslında ilgilimi çeken bir alandı. Ancak Javayı bir türlü sevemediğim için yazılım geliştirmede Android galiba bana uzak kalacak. Çok gerekli olurda yazdığım bir projede android yazılımla desteklemem gerekirse o zaman oturur yazarız :)
Linux kullanmak bir farklılık, linux'te kod yazmak ise ayrıcalıktır.

mozhan

Aslında Java ve Android programlama ilgimi baya çekiyor ve biraz bilgi sahibiyim diyebilirim fakat markette bi uygulamam yok henüz.
When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

ginraj

Android üzerinde derken? Başlık kafa karıştırıcı [emoji4] Şayet android içerisinde program yazmak ise QPython diye bir program var google play de çok güzel script yazabiliyorsunuz. Şayet android için programlama ise kastınız bende javadan ötürü soğumuştum fakat 3 ay önce kivy i duydum zamanım olmadığı için bakamadım. Python bilenler için güzel bi framework

freeman

Android için yazılım geliştirmeyi bende istiyorum ama Java 'dan dolayı bir türlü elim gitmiyor.
Bir ısınamadım şu dile.
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Amenofis

Vay be javadan nefret eden sadece ben değilmişim. Qt çatısı çok ilerledi bu konuda. Android, ios, windows phone desteği var. Tek kötü yanı boyutu, hello world için bile 20mb tan fazla bağımlılık gerekiyor.

turkerataturk

5-6 yıl kadar önce Windows Mobile program türkçeleştirmeleri yapıyordum rom düzenleme felan gibi şeyler windows mobile kullananlar varsa beni belki tanır KAF-KEF mavicocuk di nickim, sonra android e sarayım dedim işten güçden vakit bulamadım, tabi öğrenmek iyi olurdu fakat çok vakit ayırmak kanatindeyim..
''Mustafa Kemal ATATÜRK''