Ubuntu için futbol oyunu var mı?

Başlatan atakli, 07 Şubat 2010 - 21:12:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

atakli

Ubuntu için çok güzel oyunlar var ama futbol oyunu var mı? Ben depo açıklamalarını okudum ama bulamadım.

badhero

Maalesef yok. Depolarda 1-2 tane vardı yanlış hatırlamıyorsam ama onları oynamaktansa ateri oynamayı tercih edebilirsiniz. =)

XRumer

Ne yazık ki Linux dünyası spor oyunları bakımından çok fakir. Atari oyunları kalitesinde bir iki tane var. Ayrıca bir tane de manager oyunu biliyorum, Mandriva kullanırken oynamıştım, Ubuntu'da da vardır ama adını hatırlayamadım bir türlü. PlayonLinux ile Windows için yazılmış futbol oyunlarını denemenizi önermekten başka çare göremiyorum.

badhero

@atakli kullanıcısının banlandığnı hatırlatmak isterim, @XRumer. :) Ama yine de başlığı görüp merak edenler yorumunuzu görecektir.

Göktürk

neden banlandıki sorun neydi acaba merak ettimde ?
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

badhero

Alıntı yapılan: Göktürk - 08 Şubat 2010 - 00:59:26
Çok meraklı olduğu için :P

UbuLubu

BlobFoot diye cok guzel bir oyun vardi fakat linux icin maalesef yok.Wine ile calistirdigimda GetThreadContext failed diye bir hata veriyor...

heartsmagic

Alıntı yapılan: bethiro - 08 Şubat 2010 - 01:01:34

Çok meraklı olduğu için değil. Sahte bir kişilik olup, bildiği şeyleri tekrar tekrar sorup, olanları da çarpıtmaya çalıştığı için.
Ha üyelerler beraber bizleri de "s.alak" yerine koymak istemesini saymıyorum bile.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

badhero

Alıntı yapılan: heartsmagic - 08 Şubat 2010 - 16:33:34
Alıntı yapılan: bethiro - 08 Şubat 2010 - 01:01:34

Çok meraklı olduğu için değil. Sahte bir kişilik olup, bildiği şeyleri tekrar tekrar sorup, olanları da çarpıtmaya çalıştığı için.
Ha üyelerler beraber bizleri de "s.alak" yerine koymak istemesini saymıyorum bile.

Ben de zaten şaka yapmıştım. :)

Wine ile yüklediğim PES2010 çok kasıyor bunun için bir çözüm var mı?