"Sistem>Yardım" ile ulaşılabilen yardım konularını hiç kullandınız mı?

Başlatan eren, 28 Şubat 2009 - 15:46:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

"Sistem>Yardım" ile ulaşılabilen yardım konularını hiç kullandınız mı?

Kullandım ve yararlı
16 (15%)
Kullandım ve yararsız
19 (17.8%)
Kullanmadım
72 (67.3%)

Toplam Oy Verenler: 44

heartsmagic

Uzatmayalım elbette. Benim naçizane içerlediğim konu gönüllülerimizin bir kenara konulmamasıydı :)
Çeviriler destek bekliyor :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Yusuff

Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

tip

hocam :D
napıyorsunuz ya ne gönüllülerinizin emeğinin görmezden gelinmesi
o yazıyı sabahtan beri arıyorum.. bulamıyorum gerçekten keşke silmeseydim diyorum ya da biyere kaydetseydim diyorum..
orda pardusun türkçe olduğu ve ubuntunun türkçe olmadığı gibi bişiler yazan bi arkadaşa savaş ilan ediyorudum az kalsın..
konu bu zaten silinmiş bir mesajı hayal gücünüzle tekrar yazıyorsunuz..  Ben en son düzeltmemi siz ilk mesajı yazmadan 20 dakka önce yapmışım.. Bunu neden hala konuşuyoruz..

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 11 Kasım 2009 - 00:20:49

artık konuyu uzatmicam
rahatsızlık için herkesten özür dilerim..
http://wow.trs.im En Muhteşem World of Warcraft deneyimi...

heartsmagic

O zaman yanlış anlama için ben özür dilerim. İleti olmadığına göre ortada dediğin gibi uzatmanın da bir anlamı yok. Sonuçta aynı doğrultuda düşünüyoruz, önemli olan bu.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

tip

Ben özür dilerim hocam.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 10 Kasım 2009 - 14:35:45

Aynı düşünüyoruz elbette hocam..
Bütün makinalarım serverlarım hayatım Ubuntu benim..

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 11 Kasım 2009 - 01:29:18

Bu arada çeviri takımına katıldım.. Umarım zaman bulabilirim katkım olur..
Herkese kolay gelsin
http://wow.trs.im En Muhteşem World of Warcraft deneyimi...

such

Ubuntu geliştiricileri o yardım menüsünü işe yarar görüyorlar galiba ki böyle bir proje yapmışlar. http://ubuntu-manual.org/ ve o yardım menüsüne de atıfta bulunmuşlar.

Evet benim gibi bir süredir (2-3 yıl) kullanan için pek bir şey bulunamaz orada belki ama hiç bilmeyen için en azından bir yol gösterici olabilir ya da belki aradığı cevabı orada bulabilir.

Benim şahsi düşüncem o yardım menüsünde bana göre bir şey olmadığını bilsem de her yeni sürümde bir gözatıyorum yeni bir şey varmı diye, bir nevi el alışkanlığı gibi bir şey oldu bunu yapmak ;D

asicok

Denemedim bazende çok yorucu oluyor sistemi bilmeden bir şey halledemiyorum.Ama şimdiye kadar da bir sıkıntı yaşamadım ciddi şekilde her şey yolunda.
Oyun oynayacak yaşı geçti abisi artık ubuntulu oldu.