hp paviliong6 st1060 modeli

Başlatan emly, 13 Ekim 2011 - 19:02:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emly

sorun hiç bir zaman linux değil.Linux un bütün yazılımları mükemmel.düşünün aşırı alkol almış bir insan yazılım ve pc parçaları üretiyor.sarhoş olmayan insan bu yazılım ve pc leri alıyor paralı sistemi yani sarhoş adamın yazılımı  ve pc sine SARHOŞ OLMAYAN AKILLI İNSANLAR ın YAZDIKLARI LİNUX u kurmayı deniyor.önce sarhoşun hatalarını temizleyin.LİNUX sorunsuz kurulur.7 yıldır bu sorunla uğraştım nihayet başardım.pc tamamen benim kontrolumde şuan.sarhoş ama sarhoş kafayla tahmini çok zor olan noktadan istediğimi yaparım demiş pc leri ona göre dizayn ettirmiş.paralı yazılımın ve kötü niyetli insanların pc lere müdahale ettikleri tek nokta ALÜMİNYUM olan bölgelerdir.notebook u ele alalım ekranın arkası,dvd writer,hard disk mause nin altı ALÜMİNYUM ve FOLYAYA benzer bir şey dir.bunları sökünce saroşun ve kötü niyetli kişilerin müdahelesi tamamen duruyor.LİNUX tam 10 katı daha hızlı.SİZLER bunları denemeyin çünkü klavyenizin bazı tuşları değişerek çalışmaz.ben slikon klavye kullanıyorum dile kolay 7 yıl para verip yazılımını aldımda ne değişti daha kaliteli takip ettiler.şu an elleri kolları bağlı.LİNUX yukarıda yazdıklarımı 7 yıl boyunca hiç yapmadı.iyi insanı herkes sever.LİNUX iyidir.

cagriemer

Bu donanimda Ubuntu'nun herhangi bir versiyonunu sorunsuz olarak calistirdiginizi soylemeye calisiyorsaniz, lutfen surum bilgilerini de gecin ve baslik ilerisi icin kalsin. Yok boyle birakacaksaniz acik durmasi icin bir neden goremiyorum.

emly

benim kurduğum ve bahse konu UBUNTU 11.04