ubuntuyu tanıtmak içn

Başlatan sireno52, 24 Ocak 2010 - 13:16:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sireno52

selam  arkadaşlar  ben internette  gezinmeyi   cok severim  bazı yazıları okumayı  çok severim hele hele linux la ilgili cıkan haberleri  sürekli takip ederim örne:   http://www.chip.com.tr/konu/Haberler_b5.html     ve   http://www.habertux.com/     buralarda cıkan haberleri okurum   gene  geçenlerde  chip  sayfasında   windowsta    cıkan  acık  hakkında bir haber okudum  haberin  altındada    yorumlar vardı   bu yorumların bazıları  windows su övüyordu   bazlarıda  linuxsu övüyordu   bende elimden geldiğince  birşeyler yazdım tabi   ve ozaman  aklıma geldi bence engüzel reklam internet reklamı  linux kullananlar   windows kullanların  forumlarına katılıp  buralarda  linux`sun becerileri anlatılsa güzel olmazmı tab  bu erbabı kişiler tarafında hiç değilse bilmeyenlere  ulaşılır linux kulmaya cesaret edemeyenleri cesaretlendirmek  güzel olmzamı tabi bu benim düşüncem
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

umutubuntu

Windows'u övenlerin gelip burada konu açarak reklam yapmaya çalıştıklarını düşünsene :)
Bir çok internet haberinin altındaki yorumları ben de okumadan geçmem. Yorumlara baktığımda gerçekten çok çirkin laflar ediliyor, bu da hiç iç açıcı bir durum olmaz.

sireno52

Alıntı yapılan: umutubuntu - 24 Ocak 2010 - 13:24:32
Windows'u övenlerin gelip burada konu açarak reklam yapmaya çalıştıklarını düşünsene :)
Bir çok internet haberinin altındaki yorumları ben de okumadan geçmem. Yorumlara baktığımda gerçekten çok çirkin laflar ediliyor, bu da hiç iç açıcı bir durum olmaz.
haklısın  galiba  :D benim hiç aklıma gelmedi desem yeridir  neyse kusura bakma saçma bir öneriymiş
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )