"Windows Almak Zorunda Değilsiniz" Davasının Gerekçeli Kararı Çıktı

Başlatan fortran, 23 Ocak 2010 - 21:47:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

gokhanyildiz

Bugün deneme amaçlı Sony mağazasına girdim. Adam bana boş bilgisayarı satmanın yasak olduğunu söyledi. Ne dediysem ikna edemedim. Az kalsın elimde kalacaktı :)

asukaki

Alıntı yapılan: MaTh1ens - 13 Şubat 2011 - 21:39:49
Bugün deneme amaçlı Sony mağazasına girdim. Adam bana boş bilgisayarı satmanın yasak olduğunu söyledi. Ne dediysem ikna edemedim. Az kalsın elimde kalacaktı :)
Yok artık olurda o kadar olur. :) Yasak he vay anam vay :) Ben olsam her halde büyük bir tartışmadan sonra bir şikayetle biterdi iş. O ne ya yasakmış.  :D
Linux'la Her Şey Mümkün!

DoGuKaN

Öyle bir şey yapamıyoruz falan deyip kıvırsalar anlarım da yasak ne ya :D

gokhanyildiz

Zaten o sinirlerimi bozdu ya. Hareket çekecektim eşim vardı yanımda :D Adam diyor windows recovery olarak geliyor yapacak birşey yok diyor. :)

msek

aynı benim xeknosa da yasadığım olay gibi.. kılıfına uydurmak için bahaneleri yasak demek oluyor..

burk

Yasak demelerinin sebebi bilgisayarı Windows olarak algılamaları... Sizler onlara Windows'suz istiyoruz deyince adamlar korsan Windows ile alakalı bir şey hayal ediyorlar! :)

altintasi

Yeni moda da Windows yanında hediye! Hediye yazdığı için dava açmak da güçleşiyor.. :)
Bilemiyorum Altan, bilemiyorum...

cos

Ticari hayatta hiçbir şey hediye ya da bedava değildir. Maliyetlerin içinde hediye de vardır. Satış fiyatının içine yedirilmeye çalışılmıştır. Bu nedenle davada pek sorun olacağını düşünüyorum. Özellikle yeni TTK hayata girince her şirkette denetçi olacak. Bu da hediye hikayesini ortadan kaldıracaktır.