[Çözüldü] Gelen E-Postalar Hakkında

Başlatan baDibere, 23 Ocak 2010 - 14:22:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

baDibere

Merhaba,

Bu saatten itibaren, Ubuntu-TR ya da Ubuntu.Org.Tr'den "cevap bildirimi" haricinde hiçbir şekilde bana e-posta gelmesini istemiyorum. Böyle birşeyin ayarlanması mümkün değilse, üyeliğimi de silebilirsiniz.

Saygılarımla.

Python

:D  Profil bölümünden "haberdar edilme" adında bi sekme var, oradan gerekli ayarlarını yapabilirsin sanırım. Biraz kısıtlı ama belki işine yarar : )
Bilginin Efendisi Olmak için, Çalışmanın Esiri Olmak Gerekir - Linux For Humans

ırmak

Hazır konusu açılmışken ben de bir şey belirtmek istiyorum.
Özel mesajlar için haberdar edilme seçeneği açık benim profilimde.
Ama nedense haftada 20 tane özel mesaj atıldı diyelim sadece 1 tane mail geliyor bana.
Haliyle uyarıcı niteliğini yitiriyor servis.

canosayan

bana düzenli atıyor özel mesajların bildirimlerini.

aslında bir işe yaramıyor. bari ben kapatayım.
Chmod bizim işimiz.

kozanibo

Alıntı yapılan: ırmak - 23 Ocak 2010 - 16:16:18
Hazır konusu açılmışken ben de bir şey belirtmek istiyorum.
Özel mesajlar için haberdar edilme seçeneği açık benim profilimde.
Ama nedense haftada 20 tane özel mesaj atıldı diyelim sadece 1 tane mail geliyor bana.
Haliyle uyarıcı niteliğini yitiriyor servis.

haber verme servisi gibi bu da... siz özel mesaja bakmamışsanız diğer mesajlar için uyarı gelmiyor.

baDibere

Başlıklara cevap verme ve ya özel ileti bildirimlerinden bahsetmiyorum. Ara sıra gelen, sanki duyuru listesiymiş gibi gönderilen epostalardan bahsediyorum.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: baDibere - 23 Ocak 2010 - 21:33:29
Başlıklara cevap verme ve ya özel ileti bildirimlerinden bahsetmiyorum. Ara sıra gelen, sanki duyuru listesiymiş gibi gönderilen epostalardan bahsediyorum.

Konu ile ilgileneceğiz, en kısa zamanda geri dönüş yapacağız. Soruna çözüm bulacağımızı düşünüyorum, aramızdan ayrılmanızı istemeyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

baDibere

Teşekkür ederim kolay gelsin.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: isKo - 24 Ocak 2010 - 03:29:21
Alıntı yapılan: baDibere - 23 Ocak 2010 - 14:22:08
Merhaba,

Bu saatten itibaren, Ubuntu-TR ya da Ubuntu.Org.Tr'den "cevap bildirimi" haricinde hiçbir şekilde bana e-posta gelmesini istemiyorum. Böyle birşeyin ayarlanması mümkün değilse, üyeliğimi de silebilirsiniz.

Saygılarımla.

Yapacaginiz cok basit.

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?action=profile;u=3398;sa=notification

"Forum duyurularını ve önemli bildirimleri e-posta ile bildir." diye bir senecek var onun yanindaki isareti kaldirin ve ayarlari kaydet tusuna basin. Kimseye istem disi mail yollamiyoruz.

@baDibere, isKo arkadaşımız gereken bilgilendirmeyi yapmış, sanırım artık sorun çözülmüştür.

baDibere

ihtiyar said

Alıntı yapılan: baDibere - 24 Ocak 2010 - 13:36:54
Umarım...
Teşekkür ederim.

Aynı sorun tekrar ederse ya da başka bir sorunla karşılaşırsanız, bize bildirmeniz halinde çözümü için gerekli adımlar atılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

coni

Konuyu çözüldü diye etiklesek mi.Başka mail istemeyen kişilere de yol göstersin

ihtiyar said

Alıntı yapılan: coni - 24 Ocak 2010 - 14:30:14
Konuyu çözüldü diye etiklesek mi.Başka mail istemeyen kişilere de yol göstersin

Olabilir. :)