Mesaj silme

Başlatan ırmak, 19 Ocak 2010 - 13:50:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ırmak

Bu bir kaç kez başıma geldi.
Foruma yazdığım hiç bir şeyi silemiyorum.
Öyle bir yetki yok üyelerde çünkü.
Neden bunun engellediğini bilmiyorum, elbette kötü niyetli kullanım denilebilir ama sonuçta değiştirebildiğim mesajı silememem mantıksız değil mi?

bytan

Mantıksız tabii. Ancak daha büyük mantıksızlıksa önce soru sorup, sorusunun yanıtını aldıktan sonra konu içerisideki tüm iletilerini silmek olsa gerek. İnsan konu boyunca kendi kendine konuşuyormuş gibi oluyor.

İnanın uygulamaya konan en ufak bir kuralın bile geçmişi var ve zaman zaman bunlar tekrar yönetim içerisinde tartışmaya açılıyorlar. Duruma göre de kimi zaman kural değişiyor kimi zaman olduğu gibi kalıyor.

Çok önemli gördüğünüz ve silinmesini istediğiniz mesajları yetkili arkadaşlara özel ileti ile bildirebilirsiniz. Bu şekilde sildiğimiz konular ve başlıklar mevcut.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

hitokiri

Alıntı yapılan: bytan - 19 Ocak 2010 - 19:36:55
Mantıksız tabii. Ancak daha büyük mantıksızlıksa önce soru sorup, sorusunun yanıtını aldıktan sonra konu içerisideki tüm iletilerini silmek olsa gerek. İnsan konu boyunca kendi kendine konuşuyormuş gibi oluyor.

Kendi görüşüm :

İyi de kötü niyetli amacı olan biri, yapıcağını şimdi de yapar, yani bi konu da sorunu var diyelim; çıktıları vermiş daha sonra konu kilitlenmemiş ,çözülmemiş, çıktılar "ahmet " " mehmet " "saçmalık"  "xxx" diye de değiştirilebilir , geçmişte" daha kötüsü ne olabilir" diye de düşünmüyor değil insan.

Ama böyle olması da hiçte mantıksız değil:
"Çok önemli gördüğünüz ve silinmesini istediğiniz mesajları yetkili arkadaşlara özel ileti ile bildirebilirsiniz. Bu şekilde sildiğimiz konular ve başlıklar mevcut."

Veya kişisel ileti gibi buna da bir mesaj sınırı getirmek , o sınıra ulaşmamış olanlarında bu yolu kullanması "Çok önemli gördüğünüz ve silinmesini istediğiniz mesajları yetkili arkadaşlara özel ileti ile bildirebilirsiniz. Bu şekilde sildiğimiz konular ve başlıklar mevcut."
Bana biraz daha mantıklı geliyor.

hitokiri

@BayboraKaan, Yönetimimin haklı olduğunu biliyorum ama keşke böyle olmasa , keşkeleride hiç sevmem ama başka diycek bir şey bulamıyorum benim düşüncem ortada başka türlüsünü(değiştirme hakkının da olmaması gibi ) zaten mantığım kabul etmez.
Sanırım fazla bıçak sırtı bir durum dengeyi bozmamak gerek.. :)