GTA San Andreas oyununu nasıl yükleyebilirim ?

Başlatan chadash, 17 Ocak 2010 - 14:57:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

chadash

ubuntu da yeniyim gta san andreas oyununu kurmak istiyorum cd içinde setup dosyası exe uzantılı ubuntuda exe uzantılı dosyayı nasıl açarım yada bi oyunu nasıl yüklerim lütfen yardım edinn........ :(:(

bytan

Öncelikle Acemiler bölümüne gir, oradaki başlıkları sakince oku. Sonra da wine bölümüne geçip konuları karıştırmaya başla. Takıldığın yerde de yardımcı olmaya çalışırız.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

chadash

teşekkür ederim saolun...

ironic

*Konuyu uygun bölüme taşıdım.

@chadash, açtığımız konulara başlık seçerken "yardım" yerine yaşadığımız soruna uygun başlık seçmeye özen gösterelim. Bu şekilde hem yardımcı  olmak isteyenlere hem de benzer sorunlar yaşayanlara daha fazla kolaylık sağlamış oluruz. :)

Göktürk

:) playonlinux ile yükleyerek oynayabilirsin.
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

barış

Alıntı yapılan: Göktürk - 19 Ocak 2010 - 05:09:38
:) playonlinux ile yükleyerek oynayabilirsin.
Playonlinux veya wine yükleyerek oynayabilirsin

wine için:
sudo apt-get install wine

playonlinux için:
sudo apt-get install playonlinux

konsola bu komutları ver. "Konsol nerde ?" diyebilirisin:

Uygulamalar>Donatılar>Uç Birim

sana konsolu açacaktır.

Göktürk

anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)