Linux Uyumlu Monitör!

Başlatan GNUbuntu, 09 Ocak 2010 - 00:59:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GNUbuntu

Herkese Selam. Arkadaşlar, iki gündür araştırdıktan sonra, yarın bu LG monitörden almayı düşünüyorum. Bu modeli veya benzerini kullanan var mı? Linux'da sorun çıkar mı? Çünkü monitörü Windows'da tam randımanlı kullanmak için CD'den yazılım kurulumu yapmak gerekiyormuş . Makinada Win 7 de var ama, tabi ki benim için önemli olan Ubuntu ve Pardus'da iyi çalışması.
Önce Saygı...

btermeli

Tak&kullan ekranların sorun çıkaracağını sanmam. Sürücü sadece dokunmatik ekranlar için gerekli olabilir. Ben dizüstüme bağlı Philips kullanıyorum ve herhangi bir sorun yok.
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

GNUbuntu

Teşekkürler @btermeli. Aslında ben de sorun çıkacağını ummuyorum, hatta Linux'da vindosdan daha iyi görüntü verirse şaşırmam. :)
Önce Saygı...

btermeli

Sadece tek birşeyi kontrol edebilirsiniz. Ekranın desteklediği en yüksek çözünürlüğün, ubuntu altında ekran kartınız tarafından desteklenip desteklenmediği.
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

GNUbuntu

Neyse, sabah ola hayrola. İnşAllah monitör hakkında olumlu izlenimlerimi yazıyor olurum yarın akşam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Monitörü bugün (Pazartesi) alabildim. Camiamıza hayırlı olsun.  :) Umduğum gibi gayet güzel çalışıyor, tavsiye ederim.
Böylece bir CRT monitör daha görevini fazlası ile yapmanın huzuru ile emekli oldu. :)
Önce Saygı...

syagdiran

Alıntı YapSadece tek birşeyi kontrol edebilirsiniz. Ekranın desteklediği en yüksek çözünürlüğün, ubuntu altında ekran kartınız tarafından desteklenip desteklenmediği.
Nasıl?