Jdownloader maddesi yazılmıstır

Başlatan tab, 31 Aralık 2009 - 00:12:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tab

arkadaslar forumdakı en sıkıntılı konulardan bitanesi jdownloader bu konuyu yaz<ayım mı bi cevap verin bilgiler elimde bekliyorum bu duruma ne dersiniz

ubuntuki lilith

ben de deneyip kuramamıştım bence ben yazarsanız çok sevinirim wikiye ama uygun olmuyorsa bile düzenli bir açıklama foruma yazılabilir.

tab

olur neden olmasın iki dakika mı alır yazmak ama sorun su kı bunu diğer arkadaslarda gormeli yorum da bulunmalı

olmassa ben size ozelden anlatırım..

superjax

niye yazılmamalı sizce sıkıntı ne?

canosayan

eğer ben kurdum başardım diyorsan yazmaya başla. bende verimli çalışmamıştı. hatta bu konuda sözü olanlar buraya fikirlerini aktarsa sende daha rahat etsen.
Chmod bizim işimiz.

superjax

tab

Alıntı yapılan: canosayan - 31 Aralık 2009 - 01:07:42
eğer ben kurdum başardım diyorsan yazmaya başla. bende verimli çalışmamıştı. hatta bu konuda sözü olanlar buraya fikirlerini aktarsa sende daha rahat etsen.

hoca soyle butun hata cıktıları nereden kaynaklanıyo sanırsam buldum onun için dedim ben yazar burada paylasırım.sizde bakıp birsey dersiniz..

ırmak

Alıntı yapılan: canosayan - 31 Aralık 2009 - 01:07:42

Ben de kurdum, sorunsuz çalışıyor.
Yazılması çok iyi olmuş bence.
Eline sağlık @gennosuke sama.

tab

ırmak

Biri de Gparted yazsa nasıl güzel olacak:)

tab

ırmak

tab

Alıntı yapılan: ırmak - 31 Aralık 2009 - 16:17:20
Alıntı yapılan: superjax - 31 Aralık 2009 - 16:02:01
http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5/GParted_%28Live_-Canl%C4%B1-_CD_ile%29_ile_Sabit_Disk_Nas%C4%B1l_B%C3%B6l%C3%BCmlendirilir%3F
bi bakın belki istediğiniz budur
Bu güzel bir anlatım ama programın tanıtımı için de bir şeyler yazılabilir sanırım.
Teşekkürler.

sunu belirteyim onemli olan tanıtım değil ki program ne işe yarar nasıl kurulur ve nasıl kullanılır sizin kasdetmek istediğiniz bunlardan biri mi?

ırmak

Alıntı yapılan: gennosuke sama - 31 Aralık 2009 - 16:20:04
http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5/GParted_%28Live_-Canl%C4%B1-_CD_ile%29_ile_Sabit_Disk_Nas%C4%B1l_B%C3%B6l%C3%BCmlendirilir%3F
Bu güzel bir anlatım ama programın tanıtımı için de bir şeyler yazılabilir sanırım.
Teşekkürler.

sunu belirteyim onemli olan tanıtım değil ki program ne işe yarar nasıl kurulur ve nasıl kullanılır sizin kasdetmek istediğiniz bunlardan biri mi?

Biraz daha detaylandırılmalı bence anlatımı.
Tanıtım da değil aslında, çok sık karşılaşılan sorunlara çözüm olarak gparted önerileri var forumda.
Belki onları toparlamalı.

tab

bak bu acıklama daha mantıklı oldu evet bu olabilir

superjax

Alıntı yapılan: gennosuke sama - 31 Aralık 2009 - 16:20:04
Teşekkürler.

çok doğru zaten linux alemine giren kişi genel olarak GPartedin ne işe yaradığını bilir.wiki de kirlilik yaratmayalım.kaş yaparken göz çıkmasın

son çizer

valla bil. çökmeden evvel kurmuştum ama şimdi nedense kuramıyorum.Orada yazanların aynısını yapyorum ama ı ıhh.
Ayrıntılar: "/home/ilhami/JDownloader/JDownloader.jar" oğul süreç çalıştırılırken hata oluştu (Permission denied)
Bu hatayı veriyor...

heartsmagic

Alıntı yapılan: son çizer - 06 Ocak 2010 - 02:26:58
valla bil. çökmeden evvel kurmuştum ama şimdi nedense kuramıyorum.Orada yazanların aynısını yapyorum ama ı ıhh.
Ayrıntılar: "/home/ilhami/JDownloader/JDownloader.jar" oğul süreç çalıştırılırken hata oluştu (Permission denied)
Bu hatayı veriyor...

Bu başlık pek uygun değil, açık olan başlıklarda soruyu sorarsan güzel olur. Bilhassa Jdownloader başlığımızda senin bu problemin konuşuldu, ben net olarak hatırlıyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

okan_ubuntu

Çok iyi olmuş Tolga abi eline sağlık...