CD/DVD Paylaşımı

Başlatan Ubuntu, 25 Şubat 2008 - 18:54:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murattikil

Linux
Elinde debian cd mi DVD mi

bilgix

selam konyada ikamet ediyorum. mevcut Linux sürümlerini benimle paylaşırsanız sevinirim. özellikle ubuntu. :)

MeBuNtU

Bende konyanın kulu ilçesindeyim.Yakınsan elimde birkaç dağıtım var.

s1bernet1k

Elazığ merkezde oturuyorum ihtiyacı olan varsa yardımcı olurum...
Bir parça dejavu yaşadım. Hepsi bu

Efendisiz

Merhaba arkadaşlar.
Sitenize başka bir forumdaki ErenX arkadaşın sayesinde öğrendim ve kayıt oldum.

Linux ve türlerini merak ediyorum. Hiçbir bilgim yok ama öğrenmek istiyorum.
Öncelikle Cd edinmem ve kurmam gerekiyor. İstanbul'da oturuyorum, Cd konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim. :)

Teşekkürler.

Sypro

http://shipit.ubuntu.com adresinden ubuntu siparişi verebilirsiniz ücretsiz şekilde. o uzun sürer diyorsanız istanbuldaki arkadaşlar yardımcı olacaktır.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

Efendisiz

Alıntı yapılan: Sypro - 21 Nisan 2008 - 00:03:03
http://shipit.ubuntu.com adresinden ubuntu siparişi verebilirsiniz ücretsiz şekilde. o uzun sürer diyorsanız istanbuldaki arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim. Ama olmazsa sipariş vereceğim.
İlginize teşekkürler.

Eren

http://www.ubuntu.com

Yeni sürümün çıkmasına 3 gün kaldı. 3 gün bekleyin 3 gün sonra yeni sürümü indireceğiz. İstanbul'un neresinde oturuyorsunuz ben elden verebilirim belki.

Efendisiz

Kocamustafapaşa'da oturuyorum.
Fakat, işim dolayısıyla tüm gün çeşitli semtlerdeyim diyebilirim.

Eren

Alıntı yapılan: Efendisiz - 21 Nisan 2008 - 00:14:12
Kocamustafapaşa'da oturuyorum.
Fakat, işim dolayısıyla tüm gün çeşitli semtlerdeyim diyebilirim.

O zaman yeni sürüm çıktıktan sonra görüşürüz. Bu arada arkadaşlarda yardımcı olabilir.

Efendisiz

Memnun olurum.Teşekkür ederim.

ufuk_k

Güzel bir başlık olmuş ama, artık hele ki ücra köşelerde oturmayan insanların hepsinin interneti var, kotalı bile olsa, bir ubuntu cdsi 6 ayda bir çıkıyor zaten, 700 mb ayrılabilir diye düşünüyorum. Sözlerim yanlış anlaşılmasın, sadece bir film, mp3 torrenti ararken uğraştığımızdan daha az uğraşıyoruz indirmek için, onu demek istedim. Bilgisayarı, bağlantısı olmayanlar, indiremeyenler için hiç bir sözüm yok, isteyene elimde epey bir dağıtım var, gönderebilirim.

umutubuntu

İstanbul Bahçelievler  civarından CD,DVD ihtiyacı  olan arkadaşlar varsa PM üzerinden benimle irtibata geçebilirler.
Dağıtım yazmadım çünkü bir çok dağıtım mevcut,olmayanı indirebilirim,kotasız internetim mevcut.

OKAN

Ben yılın 8 ayı KKTC-Lefkoşa da , Haziran-Ekim ayları arasında da Adana dayım.

Ubuntu 7.10, Kubuntu 8.04, Xubuntu 8.04, Debian 4.0, Opensusu 10.2, Mandriva 2008, PcLinuxos 2007, Linux Mint, Sabayaon 3.4 ve bikaç tane daha var aklıma gelmedi şimdi.

dozi

arkadaşlar bende İzmir-Torbalı da oturuyorum.İzmir ve yakın çevresinden cd/dvd ihtiyacı olan varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.Bizim de bir katkımız olsun bari :)

Elimdeki dağıtımlar:

Pardus 2007.2
ubuntu 7.04
ubuntu 7.10
slackware 12.0
Gos (googleOS)
Truva Linux 2.0
pc bsd ( cd 1 ve 2)
slampp
DSL (damn small linux)

Sypro

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

dozi

Alıntı yapılan: Sypro - 04 Mayıs 2008 - 14:29:29
Alıntı yapılan: dozi - 03 Mayıs 2008 - 15:05:16
...
Gos (googleOS)
...

gOS = GreenOS

:)

pardon yanlış yazmışım  :-[ Bu arada ismin açılımını da yanlış biliyormuşum düzelttiğiniz için teşekkürler...

snnkydn

Selamunaleykum arkadaşlar, ben de yeni bir linux kullanıcısı olarak buraya kaydoldum. İki gün oldu pardus kullanıyorum. Yükledikten sonra anladım ki hemen hemen her dağıtımın Türkçe dil seçeneği mevcut. Ubuntu resimlerine baktım can alıcı resimleri var. Bir de ubuntu deneyeyim dedim. Bana yardımcı olabilecek arkadaş ya da arkadaşlar mevcut mu? İlgileriniz için şimdiden teşekkürler.

He bir de unutmadan; internetten nasıl sipariş verileceğini bilmiyordum. Zırt pırt adres değiştirdim ama en sonunda doğru adresi verdim. Gelir değil mi, en son adrese?

maxspacemax

Hatay Antakya çevresi Linux CD verebilirim.

Elimdeki Dağıtımlar

Gentoo
Sabayon
Linux Mint
Lapis Linux
Fedora
Mandriva 2008
PclinuxOS Minime
PclinuxOS Gnome
Ubuntu Hardy Heron
PCBSD
Xubuntu
Debian Test
Debian Netinstall
Zenwalk
TinyME 2008
MythUbuntu
Archlinux
Ubuntu 7.10 Alternate
Kubuntu 7.10 DVD
Slackware 12.1
Linux Mint Elyessa
Ubuntu 7.10
Ubuntu Ultimate Edition
Dream Linux
PclinuxOS 2007
Pardus
Kubuntu 8.04

Bunlar elimde mevcut Farklı bir dağıtım istenirsede internetten indirebilirim. 

Ulath

Alıntı yapılan: munirekinci - 23 Mart 2008 - 03:04:41
Her türlü Linux dağıtımını temin edebilirim. Ankara'da olanlar irtibata geçerse yardımcı olabilirim.
mail var mı ? iletişim için

Eren

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php/UbuntuCDTemini

CD gönderen arkadaşlar bilgilerini buraya yazarsa daha kolay bir iletişim sağlanmış olur.

Granma

Alıntı yapılan: Eren - 09 Haziran 2008 - 17:01:50
http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php/UbuntuCDTemini

CD gönderen arkadaşlar bilgilerini buraya yazarsa daha kolay bir iletişim sağlanmış olur.

Eren bey bir çağrı yapmış. Buna uysak iyi olurdu.

cihank

Arkadaşlar Şişli Mecidiyeköy'de oturuyorum. Bana yakın olan varsa cd temini için yardımcı olurlarsa sevinirim. Hemen Linux'a kavuşmak isitiyorum. Ubuntu'suz olmak vede hele hele uzun süre beklemek bizleri çok üzüyor.

izzetguntalaz

Alıntı yapılan: cihank - 12 Haziran 2008 - 19:11:14
arkadaşlar şişli mecidiyeköyde oturuyorum. bana yakın olan varsa cd temini için yardımcı olurlarsa sevinirim. hemen linuxa kavuşmak isitiyorum. ubnutusuz olamk vede hele hele uzun süre beklemek bizleri çok üzüyor. :-[ :'( please yardım.

Birinden cd istemek uzun sürer anladığım kadarı ile sen sabırsızlanıyorsun.

Ben torrent diyorum. :)

cihank

Kardeş Ubuntu'dan bahsediyoruz. Kavuşma özlemi çekmemek, ve bir an önce kavuşabilme tutkusu olmazsa olmaz.