18 WoS Convoy ubuntu'da oyna

Başlatan emirhan, 26 Aralık 2009 - 13:39:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emirhan

18 WoS Convoy araba oyunlarında vazgeçilmezler arasında .18 WoS Convoy windows oynatıcılara için yapılmıştır ama biz bunu linux (ubuntu) kullanabilmekteyiz.

18 WoS Convoy windows için yapılmış bir oyundur ama 18 WoS Convoy Linux Ubuntu işletim sistemindede çalıştırma imkanını sunmaktadır.

18 WoS Convoy görevin tır sayesinde şehirlere yiyecek giysi vb gibi eşyaları yiyecekleri taşıyarak paralar kazanıp haritalar açıp tırınıza parça alarak oyunu daha zevkli hale getirebiliriz

18 Wheels of Steel Convoy kolay bir şekilde ubuntu işletim sisteminde çalıştırabilme imkanınız bulunmaktadır.18 WoS Convoy Linux Ubuntu işletim sisteminde hiç bir sorun olmadan kolay bir şekilde çalıştırıp eğlencenin dibine vurabiliriz

18 WoS Convoy  Linux Çalıştırmak için

uçbirim açıyoruz

sudo mkdir /media/sanalcd
kurulum cd'si iso dosyası ise
sudo mount -t iso9660 <dosyanın adresi> /media/sanalcd -o loop
kurulu cd'si klasöre çıkarıldıysa
sudo mount –bind <Klasör adresi> /media/sanalcd -o loop

Not : Kesinlikle Klasor adında bosluk olmiyacaktır ve <klasör adresi> <>birlikte silincektir

Emirhan Candan Tarafından Hazırlanmıştır...

xwes

Dün 18 Wheels of Steel of Haulin kurup eski günlerime döndüm ben de. Wine ile sorunsuz ve bir şey apmaya gerek kalmadan oynanıyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Aralık 2009 - 14:37:36

Edit: @emirhan, verdiğiniz kaynakta "Alıntı Yapmak Kesinlikle Yasaktır" yazıyor :)

localhost

@Emirhan; Konuyu buraya acip Bloguna link vermek pek iyi olmuyor. Birde yazinin altina @xwes`in dedigi gibi alinti yasak demissin. Verdigin Linki silebilirmisin.
Linux LPIC1 - MCSA

emirhan

evet alıntı yasak ama farkındaysanız konu tamamını vermedim bir kısmı ayrıntılı  kısmı ise blog da link sildim.....

Sherlock Holmes

emirhan

konu boşta kalmaması için Konu tamamını ekledim  :D