Football Manager 2010

Başlatan agritux, 25 Aralık 2009 - 12:53:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

agritux

Başarılı bir kurulumun ardından oyunu açamıyorum

Debugger şöyle diyor:
http://omploader.org/vMzJ0bw

kahyainsaat

Alıntı yapılan: sessizce - 25 Aralık 2009 - 12:53:08
Başarılı bir kurulumun ardından oyunu açamıyorum

ne yaptın çözebildin mi? aynı sorun bende de var.

kertenkelebek

aynen ben de kurdum gayet iyi şekilde ama çalışmıyor remove.exe sorun veriyor..wine sürümlerini tek tek deniyorum olmuyor...bi ara playonlinux ile kurmuştum hatta 10.2 yaması ile oynuyordum ama sonra format attım daha da çalıştıramadım.

agritux

Ben daha sonra çalıştırdım ama

kertenkelebek

ben de de aynı resindeki gibi bazen remove.exe bazen de fm.exe  hatası veriyor.

agritux

Ayarlardan bir şeyi kapatıyordum düzeliyordu, wine ayarlarında.
Bir de playonlinux ile yükleyin daha faydalı oluyor.

kertenkelebek

temiz bir format atıp 32 bit sistem kurdum.wine nın tüm güncellemelerini yaptım (wine1.2 ve 1.1.42 sürümü) ayarlardan pixel shader i kaldırınca çalıştı.. >:( >:( >:( >:( :P :P :P :P  sevinç çığlıkları atıyorum=)..bu arada playonlinux ile de kurdum çalışmadı ama sitesinden tüm plugin lerini indirip kurdum belki onun da faydası olmuştur ek bilgi olarak ekleyeyim..

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 10 Nisan 2010 - 22:49:11

şimdi de oyun içinde ok işareti görünmüyor :'( böyle birşeyle karşılaşan oldu mu?

ontneco

arkadaşlar öncelikle merhaba.. ben 2 senedir, ubuntu kullanıyorum ve fm08, 09 ve 10 oyunlarının kurulumunu bir türlü gerçekleştiremedim:( ne playonlinuxla, ne wine la:( aramadığım yabancı site kalmadı, sırf bu oyun yüzünden krizim tuttuğunda windowsa dönüyorum, ve bu sıralar yine krizim tuttu, ben bilgisayarımda windows a dair hiçbirşeyin olmasını istemiyorum ama fm&cm bir alışkanlık benim için:) nolur siz üstadlardan ricam, bu sorunuma bir el atın, ben bu oyunu oynamak istiyorum:)

solidsnake

Fm kötü bağımlılık yapar :)

Bende wine ile kurdum fakat oynayamadım.

ontneco

ben hala her gün en az 1 saat uğraşıyomm:) en sonuna oyunu açtım ama mouse kayboluyor:) onu bakalım nası çözecem:)

lange

http://phirinux.blogspot.com/2010/05/playonlinux-ile-football-manager-2010.html

adresinde PlayOnlinux ile Football Manager 2010 oynamak icin gerekli kurulum ayarlarini bulabilirsiniz. Eger daha once yuklemeyi denediyseniz kaldirin ve hicbir ayarinin ya da parcasinin kalmadigindan emin olun. Ayrica mouse sorunu wine 1.1.44 ile olusan bir sorun. 1.1.41 ile mouse sorunu olmadan gayet guzel isliyor.

platon

Alıntı yapılan: lange - 22 Mayıs 2010 - 21:20:43
http://phirinux.blogspot.com/2010/05/playonlinux-ile-football-manager-2010.html

adresinde PlayOnlinux ile Football Manager 2010 oynamak icin gerekli kurulum ayarlarini bulabilirsiniz. Eger daha once yuklemeyi denediyseniz kaldirin ve hicbir ayarinin ya da parcasinin kalmadigindan emin olun. Ayrica mouse sorunu wine 1.1.44 ile olusan bir sorun. 1.1.41 ile mouse sorunu olmadan gayet guzel isliyor.

Wine 1.3.18 ile denesem olumlu sonuca ulaşır mıyım?

Packard Bell
EasyNote - TJ65
Ubuntu 10.10 Maveric - 64bit
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T9600 @ 2.80GHz - 4 GB
nVIDIA - GeForce GT 240M 1024MB - 128-bit