9.10 harddisk ve anahtarlık sorunu

Başlatan maydin95, 06 Aralık 2009 - 14:27:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maydin95

arkadaşlar galiba iki sorum 1. jaunty kurulu iken gelmeyen karmic kurulu iken gelen  sektör hatası var acaba bu ne anlama geliyor

2. sorumda emphaty ve bazı yerlerde şifre kaydederken anhtarlık kilidini aç diyor şifreyi yazıyorum aynı ekran yazıyorum aynı ekran bundan dolayı emphatyde bir hesap oluşturamadım
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

ironic

1. hatayı daha açabilirmisin. Hata ne zaman oluyor ve aldığın hata da ne diyor?

2. sorun için

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=14073.msg172259#msg172259

maydin95

burada ne olduğu belli oluyor galiba

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 06 Aralık 2009 - 19:02:52

ayrıca 2. sorum galiba halloldu önemli olan 1. si
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

bytan

Forumda bunun bahsi daha önce de geçmişti. Şimdilik bunu göz ardı et.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

heartsmagic

Neden bazılarımızda oluyorken diğerlerinde olmuyor acaba bu. Görüntüsü cidden çok ürkütücü, umarım sandığımız gibi bir böcektir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

maydin95

Ne dediğinizi pek anlayamadım biraz daha açar mısınız?

zeitgeist

9.10 sürümünde bazı kullanıcılar diskte bozuk sektör olduğuna dair uyarılar alıyorlar. Ancak bunun bir bug olduğu düşünülüyor. Yine de emin olmak adına disk sağlayıcının sitesinden edinilecek yardımcı uygulamalarla bir disk taraması yapılabilir. Eğer farklı uygulamlar ya da işletim sistemlerinde bir sorun gözükmüyorsa 9.10 da alınan bozuk sektör uyarılarını göz ardı edebilirsin.
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

maydin95

bilmiyorum bug olabilir ama bu hatanın olduğu 9.10 cd sürümüydü dvd sürümünü yüklerken aynı sektör hatası verdi ve diskte bir sorun var veya ısınma olabilir genelde bu sorunlar bu nedenlerden kaynaklanıyor dedi ve kurulum bitmeden dvd deki masaüstüne geldi ama bir dediğinizi araştırayım